• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Adalar Kiralık Kepçe Dozer

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
498 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firmanızı Eklemek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Ekle
  • FAX: Firma Ekle
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat
SERVİS SAATLERİ 24 Saat
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Reklam Yayınlamak İçin
İletişim 0553 880 89 05

Kiralık kepçe hizmetleri Kepçe kiralama hizmeti uygulamamız inşaat projelerinizde ve öteki yıkım kırım benzer biçimde işlerde ihtiyaç duyabileceğiniz hizmet türlerindendir. Firmamızın kazı, yıkım ve öteki işlere uygun çeşitli türden kepçe ve benzeri araçları mevcuttur. Siz işinizi yada ihtiyaç duyduğunuz hizmeti bize belirtin yeter. Kalan tüm iş detaylarını sizin adınıza biz halletmek teyiz. Kiralık kepçe hizmetleri kapsamında uzman dokunuşuyla dilediğiniz alanda projelerinizin yaşam bulması anlamında ilk adımları sizin adınıza atıyoruz. Temel kazma, hafriyat toplama, kanal kazısı, alt yapı çalışmaları, bağ bahçe yıkımı, dolgu malzemesi temini ve taşıma, tesviye şeklinde işlerinizde bizi tercih edebilirsiniz.
Ticari, Bina Yıkım, Kanal açma, Alt yapı, yol, peyzaj, inşaat, harfiyat, dolgu işlerinde ihtiyaçlarınıza yönelik iş makinalarımız ile taleplerinizi karşılıyoruz.
Uygun fiyatlı ve bütçenizi zorlamayan fiyatlardan kepçe kiralama hizmeti vermekteyiz. İnşaat çalışmalarınızda saatlik, günlük , haftalık, aylık ve senelik olarak kepçe kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşiniz ve projeleriniz için bünyemizde bulunan tüm araçlarımız son model ve güçlü çalgılardan oluşmaktadır. Kepçelerimizin periyodik bakımları ve teknik aksamları devamlı güncel olarak denetlenmektedir. Her hangi bir alanda çalışacak olan kepçenin ilgili iş için kesinlikle kafi olması gerekmektedir. Kepçe bataklık gibi alanlarda da kurtarma işlevi gören çalgıtır bununla birlikte. Yol yardım anlamında fakat daha çok inşaat işlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ekonomik fiyatlı kiralık kepçe hizmetleri için merkezimiz taleplerinizi beklemektedir.. Çalıştığınız alan çok bozuk bir zemin üzerinde ve çalışma zorluğumu çekiyorsunuz ? Kiralık mini ekskavatör ile sizin için çok idal bir iş gücü sağlamaktayız. Mini ekskavatör çok dar bir alanda çalışılabilir ve çalışma zemini seçmeyecek kadar kabiliyetli ve ayrıcalıklı bir iş makinesidir.

Müşteri memnuniyetine dayalı bir anlayışla işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. bu güne dek bir çok kurum, kuruluş, kamu ve özel işlerde çalıştık, yaptığımız işi önemsiyoruz ve işinizi işimiz gibi benimsiyoruz. Kiralık kepçe, kiralık mini kepçe, kiralık küçük kepçe, kiralık ufak kepçe, jcb, paletli exskavatör, ihtiyaçları için bizi araya bilirsiniz.
İnsan kuvvetinin kafi olmadığı her alanda kullanabileceğiniz iş makinelerimiz ile en zor işlerinizi çok çabuk ve gerektiği şekilde tamamlıyoruz. Kepçenin en büyük özelliği görev yaptığı sahada düzgüsel şartlarda çok uzun sürecek bir işi en kısa sürede ve kolayca yapabilmesidir. Alt Yapı ve yol çalışmalarında ve daha çok temel kazı işlerinde ön plana çıkan kepçelerimizi farklı işlerinizde de kullanmak isterseniz avantajlı fiyatlardan kiralayabilirsiniz. Kiralık olarak temin edebileceğiniz jcb, ekskavatör şeklinde benzeri araçlarmızla ev temeli, yol yapımı işlerinizi, istifleme ve ağır parçaları taşıma işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.Kiralık JCB hizmeti! İstediğiniz özelliklere sahip ve istediğiniz sayıda her nerede olursanız olun size kiraladığınız ekipmanınızı ulaştırıyoruz. 7/24 hizmet kalitesiyle her türlü yardım destek ve taleplerinize cevap veriyoruz.Mini ekskavatör kepçe ile uzman personelimiz, günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama yapmak için oldukça geniş bir imkan ve uzun vadeli olan sözleşmelerde fiyatta indirim sağlanmaktadır.

İstanbul her semtine ve noktasına kepçe kiralama hizmeti sunmaktayız. Piyasanın aksine daha uygun ve avantajlı fiyatların yer aldığı kiralık hizmetlerimizden sizde siz en uygun olanını belirleyebilirsiniz. Artık tüm zor işlerinizde firmamızın sizlere sunmuş olduğu çözüm ortağı uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz. Kepçelerimiz ile sahada yaptığımız her fiil sizin için başarıya giden yolun önünü açan darbe niteliğinde olacaktır. Kiralık kepçe Fiyatları uygulamamız ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hafriyat, yıkım kırım şeklinde başarılı uygulamalarımızın detayları hakkında detaylı informasyon talebinde bulunmak için bizi her süre arayabilirsiniz. Dört mevsim, her yerde ve her koşulda yanınızdayız.

HER TÜRLÜ BİNA FABRİKA YIKIM KIRIM ÇELİK KONSRÜKSSİYON YAPI SÖKÜMÜ  YAPIM İŞLERİ –  HAFRİYAT  –  MOLOZ ATIM İŞLERİ –  HURDA  MALZEME, ÇATI, PENCERE VE KAPILARIN SÖKÜMÜ ONARIMI  –  İŞ MAKİNASI  –  KAMYON KİRALAMA  İŞLERİNİZDE  MAKİNA  PARKIMIZA ve   BİTİRDİĞİMİZ  İŞLERE  UYGUN  İŞLERİNİZE FİRMAMIZ OLARAK İŞTİRAK ETMEK İSTİYORUZ.

Siteye giriş yaparak burada yer alan firma ekle kısmından firmanızı ilgili platforma kaydediyorsunuz. Bundan sonrası iletişim bilgilerinize buradan ulaşan müşterilerinizle işinizi konuşmanıza kalmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi