• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Akyurt Nöbetçi Çilingir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
507 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi nde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Nöbetçi Çilingir olarak Ankarada Mul-t-lock kilit yetkili servis bakım ve onarım işlemlerini profesyonel olarak firma garantisi altında yapmaktayız. Ankara’nın en büyük ilçesidir. Bu sepeble nüfus yoğunluğu da bu ölçüde fazladır. Yüksek güvenlikli hırsıza karşı güvenli kilit sistemlerinin üretiminde öncü olan Multlock firmasının KGB, 7×7, MT5, Interaktif, interaktif+ plus gibi kilitlerinin tamamı için yerinde servis montaj ve değişim sağlamaktayız.Firmamız kaliteli ve güvenli hizmet vermekte olan sertifikalı bir çilingir firmasıdır.
Acil Çilingir anahtar servisi ihtiyacınız olduğu anda yasal sorumluluk ve gizlilik ilkesince yapılmaktadır. Ev daire dükkan kapı açmalarında mal sahibi olmasının dışında oturan kişinin eşyaların sahibinin olması mutlaktır. Beylikdüzü ‘nde hizmet verirken kullandığımız kilitlerin anahtarların tümü garantili olup TSE standartlarında kullanıma elverişlidir. 15 yıllık uzmanlık çilingir hizmetiyle gece gündüz 24 saat Çelik Kapı Oda Kapısı ve Demir Kapı açma kilit değiştirme, kilit değiştirme,kapı anahtarları,kapı anahtar çeşitleri Beylikdüzü hırsız kilidi takma, cam kapı kilidi servisi, çivili çelik kapı kilidi,pvc kapı kilidi ,pimapen kapı kilidi açma ve kale kilidinin değişimi,yangın kapı panik bar sistemi kilidi, kapı kolu tamiri, kapı dürbünleri, kapı tokmakları,kapı kolları, vista, kale kent, elit park , emniyet mandalları, fotoselli cam kapı kilidi, keso kilit anahtar, atra kilit, Parmakizi Okuyucu, Kale kilit çeşitleri 45 mm yarım kilit 76 özel 85- 90 mm 95 mm 105 mm kale özel kilitlerimiz vardır, oto anahtarı yapma,oto anahtar kopyalama, Beylikdüzü oda kapısı açma, otomobil kırık anahtar çıkartma, hızır acil çilingir hizmeti, yale celik kasa akçelik, kasa anahtar yapma ve tüm çilingir anahtarcı işleri Beylikdüzü acil çilingir anahtarcı tarafından yapılmaktadır. Beylikdüzü çilingir olarak sürekli yeninlenen cilingir malzemesiyle en son teknoloji ürünlerle kendimizi geliştirerek hizmet veriyoruz. Hiç bir şekilde kapılara hasar vermiyoruz.
Ankara Nöbetçi Çilingir hizmetini en iyi şekilde icraa eden Elektronik Anahtar firmamız bünyesinde her tipte Kale Kilit ürününün montaj, bakım, onarım hizmetini sağlamaktayız. Kale kapı kilit çilingir servisliğini yapan firmamız bünyesinde yüksek teknoloji ürünü olan Kale X10 akıllı kumandalı kilit montajının yanı sıra KGB kale kilitleri, Kale çelik kapı tamiri gibi hususlarda bizlere güvenebilirsiniz. Kale çelik kapılarının yüksek güvenlikli dünyasına siz de merhaba deyin!
Anahtar Hizmeti
Firmamız tüm anahtar sorunlarında sizlere yarımcı olma ve problem neyse onu çözmenin peşinde.
Firmamız sizlerin tüm kapı kilit sorunlarını en iyi ve en kaliteli şekilde çözmektedir.
Firmamız tüm hizmetlerde siz kıymetli müşterilerimiz için en uygun fiyatları vermektedir.
Firmamız Multlock yetkili bayisi olarak kapılarınızın sağlam güvenilir olması için çalışıyor.
Garaj kumandalarında çarpma, ezilme, darbe sonucu oluşan çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumların çok azına kendiniz müdahale edebilirsiniz. Kumandanızın geri dönülemez arızalara yol açmaması için teknik ir servise götürmenizde fayda vardır. Kumandanızda oluşabilecek arızalar arasında;
– Garaj kumandasının pili yerinden oynayabilir.
– Garaj kumandasının plastik koruması yırtılabilir veya zarar görebilir.
– Garaj kumandasının sinyal vericisi kırılabilir
– Garaj kumandasının sinyal frekansı değişebilmektedir.
Bu gibi kumanda arızalarının yukarıda belirttiğimiz gibi çok azına kendiniz müdahale ederek onarabilirsiniz. Örneğin kumanda pilinin yerinden oynaması veya yeni bir pil takma gibi. Bunun dışarısındaki durumlarda biz anahtarcınız olarak, çeşitli elektronik aletler ve yedek parçalarla hizmet vermekteyiz.Garaj kumandanızın kaybolması, çalınması durumunda yapılması gerekenler arasında garaj veya kapınızın kumandasını hemen iptal etmek, yada frekansını değiştirerek yeni bir kumanda sahibi olmanızdır. Bu gibi durumlarda bizi arayarak elektronik garaj kumandanızı değiştirmek istidğinizi belirterek size farklı frekanslarda hazırlanmış yeni bir garaj kumandası vermekteyiz.
Teknolojinin ilerlemesi ile beraber ülkemizdeki kapı ve kilit sistemlerinin güvenlik önlemleri de artmakta ve gelişmektedir insanların refah ve huzur içinde yaşamalarını saglamak için acil çilingir firmamız doğru orantılı çalışmalar yapılarak ona göre adımlar atmaktadır. Ankara çilingir firmamız ile karşılıklı güven çerçevesi içerisinde mutlu bir gün geçirmeniz için her şeyi yapıyor ve Arge çalışmalarına devam ediyoruz.
İş yerinizde garaj kumandanız yada evinizin bariyer kumandası, Oto Parkınızın, Kapınızın kumandası bozuldu yada bir yedeğe ihtiyacınız varsa bizi aramanız yeterli. Orjinal kumanda tamiri ve kopyalaması yapmaktayız.Aperto Kumanda Ducati Kumanda Motoral kumanda Seav Kumanda Belfox marka Kumandaların satış , kopyalama ve teknik servisi sağlanmaktadır.
Evlerde kapıların şişmesi veya anahtarların arka tarafta kalması sebebiyle çilingir hizmeti almaya ihtiyaç duyulur. çilingir hizmetlerinde kaliteli çalışmaları bulunan firma, anahtar tamir ve değişimi işlerinde de güvenilir bir firmadır. Tüm kırık, eskimiş yada değişmesi gereken anahtar ve takımını uygun fiyat garantisi ile değiştirmekte ve müşterilerine sorunsuz kilitler oluşturmaktadır. Tüm kilit modellerinin satışında ve tamir işlerinde uygun fiyatlar belirleyen firmanın, içerik yapısı hakkında, internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.
Firmamız tüm çilingir hizmetlerini siz değerli müşterilerimize ev kapısı açma, araba kapısı açma ve çelik kasa açma olarak sunar. Ayrıca firmamız sadece çilingir konusunda değil ev anahtarı kopyalama, oto anahtarı kopyalama, oto anahtar tamiri ve oto kontak tamiri hizmetlerinide vermektedir.
Tüm marka model ev kapılarını zarar vermeden açıyoruz. Ayrıca kilit değişimi kilit tamiri hizmetlerinide vermekteyiz.
Tüm marka model araçların kapısını zarar vermeden maymuncukla açıyoruz.
Tüm marka model para kasalarının açma işlemi yapmaktayız. Kasa açma işlemlerinde açtıran kişi kimlik bilgileri ve kendi el yazısıyla yazılmış kasa açtırma izni yazmalıdır.
Tüm marka model araçların anahtar çoğaltma işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. Araba anahtarı çoğaltma işlemlerinde araç sahibinin kimlik fotokopisi, ruhsat fotokopisi ve araç sahibinin el yazısıyla yazılmış anahtar çoğaltma izni gerekmektedir.
Tüm marka model araçların anahtar tamir işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.
Tüm marka model araçların kontak tamir işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.
Ev ve iş yerlerinde olduğu gibi araç kapılarında ve çelik kasalarda da kilitlenmeler veya kilit kırılma olayları yaşanmaktadır. Firma çilingir hizmetlerinde oto kapılarını açmak için ve çelik kasa kapılarını açmak için çalışan bir firmadır. Kısa süre içinde tüm kilitleri açarak anahtarlarını müşterilerine güvenliklerini ön planda tutmak koşuluyla teslim ederler. Fiyat bakımından da müşteri beğenisini kazanmıştır. Tüm anahtar ve kilit işlemleriniz ve acil çilingir hizmetleri için internet şubesinden irtibata geçebilirsiniz
Hırsızlar İçin Aldığımız Önlemlerden Bazıları ;Alarmlı Kilit Satışı ve Montajı-Çelik Takviyeli Özel Yapım Kilit (Barel) Satışı ve Montajı -Engel Set Satış ve Montajı -Uzaktan Kumandalı Kapının Arkasına Sürgü – Alarm Sistemleri Satışı ve Montajı …
Firma rehberi mize kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi