• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Çiftlikköy Gündelikçi Ev Temizliği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
541 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: Firma Rehberi
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Ev temizliğine saatler harcayıp eşyalar arasında kaybolmak istemiyorsanız düzen kavramını yaşam biçimi haline getirmelisiniz. Düzenden kastedilenin muntazam çekmece içleri, sergi salonu gibi oturma odaları olmadığını bilmelisiniz. Bu herkesin sahip olmaktan ve görmekten hoşlanacağı bir ev hali değildir. Ama karmaşık ve aradığınız hiçbir şeyi bulamadığınız bir evin temizliği de çok zor olacağı için kendinize göre bir düzen oluşturmalısınız.

Temizliği haftalık olarak yaptığınız takdirde asla uzun saatler harcamanıza gerek kalmaz. Her zaman planlı olmak ve o plana sadık kalmak zor olacağı için temizlik gününü kaçırabilirsiniz. Böyle zamanlarda bir sonraki haftaya bırakmak yerine, zaman yaratabildiğiniz ilk an temizliği yapmaya çalışın. Böylece 2 haftalık temizlik yapmak zorunda kalmayacak, kendinize ve sevdiklerinize ayıracağınız vakitlerden çalmamış olacaksınız.

İnternet üzerinden Yalova gündelikçi temini hizmeti veren bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ev temizleme uygulamalar çoğu insan tarafından son derece kolay bir iş gibi gözükmektedir. Fakat ev temizleme düşünüldüğü kadar kolay olmamaktadır. Bunun nedenlerinden bir tanesi gözle görülmeyen mikropların ev içerisinde her yerde bulunmasıdır. Görünmeyen mikroplardan kurtulmak oldukça titizlik ve uğraş gerektirir. Özellikle iş hayatı içerisinde çalışan bayanlar hafta içinde ev temizliğine zaman ayıramamaktan şikayet etmektedir. Durum böyle olduğu zaman bayanların en büyük problemlerinden bir tanesini tamamen ortadan kaldırmak için temizlik şirketimiz gündelikçi temininde bulunmaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde fazla temizlik şirketleri bulunmaktadır. Temizlik şirketleri profesyonel hizmet vermektedir. Bununla beraber temizlik konusunda işini doğru yapmayan şirketler bulunmaktadır. Bu şirketlerle çalışırsanız eviniz ve paranız boşuna gidecektir. Bu nedenle temizlik konusunda en güvenilir şirketleri araştırmanız gerekmektedir. Çalışma kararı aldığınız firmamız size gündelikçi bayan temini evinize göndermekte ve en büyük sorunlarınızdan birini haline gelen ev temizliğini kolayca halledebilmektedir.

Normalde işverenler prim bildirimlerini internet üzerinden şifre kullanarak yapabilirken, gündelikçi çalıştıranlara kolaylık sağlandı. 10 günden fazla gündelikçi çalıştıranların, e-bildirge şifresi almaları ve hizmet belgesi vermelerine gerek kalmayacak. Bildirgenin, işçinin çalışmaya başladığı ayın sonuna kadar en yakın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne veya Sosyal Güvenlik Merkezi’ne verilmesi gerekiyor. Bildirge, işveren ve işçi tarafından birlikte imzalanacak.

1. DETAYLI MUTFAK TEMİZLİĞİ
Mutfak dolaplarının içinin boşaltılıp silinmesi, dolap üstlerinin temizlenmesi, dolapların altının temizliği. Tüm mutfak fayanslarının silinmesi, lavabo ve muslukların ovularak silinmesi, parlatılması.

2. DETAYLI BANYO TEMİZLİĞİ
Standart Pakete ek olarak, banyo dolaplarının içinin boşaltılıp temizlenmesi, tüm banyo fayanslarının silinmesi,

3. KOLTUKLARIN SİLİNMESİ
Salonda bulunan koltukların ıslak yada deterjanlı bez ile silinmesi, yıkanmış koltuk kılıflarının takılması. Ovulma işlemi yoktur

4. HALILARIN TEMİZLİĞİ
Evde bulunan tüm halıların elektrikli süpürge ile temizlenmesi işlemi.

5. DETAY TEMİZLİĞİ
Aklınıza gelmeyecek yerlerin temizlenmesi, sadece firmamızın yaptığı bir detay temizlik olduğu için açıklama yapmıyoruz.

6. PERDE TEMİZLİĞİ
​ Perdelerin sökülüp yıkanması ve yerine takılması.

7 . KAPI TEMİZLİĞİ
Evinizde bulunan tüm kapı ve pervazların silinerek temizlenmesi.

8. STANDART TEMİZLİK PAKETİ
Standart Temizlik Paketimizde olan her maddenin yerine getirilmesi.
Firma rehberine kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi