• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Demetevler Halı Yıkama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
236 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Bilgilerinizi Eklemek İçin Lütfen İletişime Geçiniz
  • ADRES: Demetevler Mah., Yenimahalle, Ankara, Türkiye
  • TELEFON: 05538808905
  • FAX: Bilgilerini Ekle
  • GSM: Bilgilerini Ekle
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Bilgilerini Ekle
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat
SERVİS SAATLERİ 24 Saat
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Demetevler Mah., Yenimahalle, Ankara, Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Halı Yıkama Aşamaları
Halı yıkama aşamaları şu şekilde sıralanır:
Halı tozlarının alınması: Halı yıkama işlemine geçmeden önce halılardaki tozların öncelikle halı üzerinden giderilmesi gerekir. Halı tozu alma halı yıkama aşamalarında ilk yapılan işler arasında yer alır. Elektrikli süpürgeyle halıların tozunu güzelce alabiliriz. Böylece yıkama esnasında kir ve tozlar halılardan uzaklaştırılarak daha rahat bir yıkama işlemi sağlanır.
Halıları türlerine göre ayırma: Yıkama işlerine geçmeden önce halılar türlerine göre ayrılır. Halının dokusuna göre yıkama talimatı uygulanır. Hassas halılar daha dikkatli bir şekilde yıkanır. Diğer halılarda durumuna uygun şekilde yıkanır.
Halılarınızdan çıkan 1 gr. halı tozunda yaklaşık ikiyüzellibin mikroorganizma ve yüz milyona yakın mikrop bulunmaktadır. Ancak defenzekte edilen halılarınız bu mikroplardan tamamen arınır.

Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz. Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvalanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.
Yıkama işlemi: Özel halı yıkama makinelerinde halılar en iyi şekilde yıkanır. Etkili temizlik için halılarınız için özel üretilmiş halı şampuanları kullanılır.
Halı sıkma işlemi: Halı sıkma işlemi ile halılarınızdaki fazla sular giderilir. Kurutma işlemine ön hazırlık olarak bu işlem yapılır.
Halı kurutma işlemi: Halı kurutma işlemi ile halılarınızda tek damla su kalmayıncaya kadar kurutma işlemi yapılır. Özel kurutma makinelerinde bu işlem yapılır. Halılarınız nemden eser kalmayacak şekilde kurutulur.
Halı ütüleme: Son olarak halı ütüleme işlemi ile halılarınızdaki kurutmadan dolayı olan kırışıklıklar giderilmeye çalışılır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Firma Etiketleri

Etiketler: ~ ~
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi