• 0553 880 89 05

Petzoo 4-7 Ekim Ankara Etkinliği

881 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Eylül 30, 2018 3:56 am
  • TARİH: 04 - 07 Ekim 2018
  • WEB ADRESİ: https://petfuari.com/ankara/
  • ORGANİZATÖR: PETZOO
  • YER: Altınpark Mahallesi, İrfan Baştuğ Caddesi, Altınpark, Aydınlıkevler, Altındağ, Ankara, Türkiye

ETKİNLİK HAKKINDA

Petzoo; Evcil hayvan ürünleri fuarcılığı alanında markalaşan ve ülkemizin uluslararası pazarlarda tanınan bir fuar olması, sektörün büyümesine katkıda bulunması amacı ile düzenlenmektedir.

5 yıldır İstanbul’da düzenlenen organizasyon 2017 yılı itibari ile Ankara’yı da bünyesine dâhil etmiştir.

Tüketicinin bilinçlenmesi, sektör profesyonellerinin buluşması için önemli bir fırsat oluşturan Petzoo Fuarı; yeni ürünlere, yeni markalara ulaşabileceğiniz ve sektör firmalarını bir arada bulabileceğiniz, yeni iş ilişkilerinin oluşmasını sağlayan ticaret platformudur.

Dünyada çok büyük bir sektör haline gelen evcil hayvan ürünleri ülkemizde de hızla gelişmekte, yerli ve yabancı firmalar pazara dâhil olmaktadır. Türkiye’nin en büyük Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı Petzoo, birçok eğitim gösterileri, güzellik yarışmaları, firma tanıtımları ile sektörün tüketicisi ile buluştuğu bir fuar ile Ankara’da gerçekleşiyor.

Yarışma ve Şovlar

Federasyon, birçok dernek, kulüp, organizasyon ve aynı zamanda bağlı yarışmacıların bulunacağı birbirinden heyecanlı yarışma ve şovlar gerçekleştirilecektir.

Konferanslar

Evcil hayvan ürünleri sektörü ve veterinerlik alanları dahilinde kamu, akademi çevreleri ve özel sektör duayenleri tarafından bilgilendirici ve yol gösterici içerikleri konferanslarımızda bulabileceksiniz.

Fuar İçi Stant Seminerleri

Firmaların standları dahilinde, kendi organize ettikleri seminerleri fuar süresince takip edebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi