• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Etlik Halı Yıkama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
279 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Bilgilerinizi Eklemek İçin Lütfen İletişime Geçiniz
  • ADRES: Etlik Mah., Keçiören, Ankara, Türkiye
  • TELEFON: 05538808905
  • FAX: Bilgilerini Ekle
  • GSM: Bilgilerini Ekle
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Bilgilerini Ekle
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat
SERVİS SAATLERİ 24 Saat
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Etlik Mah., Keçiören, Ankara, Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Halı Nasıl Yıkanır?
Temizlik işlerinde en çok titizlendiğimiz eşyalar içerisinde halılar yer alır. Halı temizliği ev ve iş yerlerinde hijyeni sağlamada en dikkat edilmesi gereken işler arasındadır. Sürekli temas içerisinde olduğumuz halılar kir ve tozları en çok barındıran yerlerdir. Bu nedenle sağlığımız için halı hijyenine gereği gibi önem vermeliyiz. Halılarda maksimum temizlik sağlamak için halı yıkama işlemi yapılması gerekir. Aylarca halılar üzerinde biriken kir ve tozlardan en iyi şekilde kurtulmanın en etkili yollarından birisi olarak halı yıkma işlemidir.
Yıkama işlemi: Özel halı yıkama makinelerinde halılar en iyi şekilde yıkanır. Etkili temizlik için halılarınız için özel üretilmiş halı şampuanları kullanılır.
Halılarımız evimizde yerden gelen soğuğu kesmenin yanında evin temiz görünmesinde de bize yardımcı olmaktadır. Ancak evin temiz görünmesini sağlayan halılar kiri ve tozu içerisinde hapsederek zamanla kirliliğin kaynağı haline gelmektedir. Halı yıkama işlemi halılarda biriken kirden kurtulmayı ve ev temizliğinin devamını sağlar.

Ev temizliğinin devamlı olarak sağlanması için halı yıkama işlemlerinin derinlemesine yapılması gerekir. Deri döküntülerinde yaşayan maytlar insan sağlığı açısından oldukça zararlıdır ve deri döküntülerinin en çok biriktiği eşyalar olan halıların derinlemesine temizlenerek mayt oluşumunun engellenmesi gerekir. Bu nedenle halı yıkama hizmetlerimizde halılarınızdan kiri ve lekeleri derinlemesine temizleyecek yöntemler ile hizmet veriyoruz. En kaliteli halı yıkama hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeli ve halılarınızı yıkamak için teslim almamızı istemelisiniz.

Halı sıkma işlemi: Halı sıkma işlemi ile halılarınızdaki fazla sular giderilir. Kurutma işlemine ön hazırlık olarak bu işlem yapılır.
Halı kurutma işlemi: Halı kurutma işlemi ile halılarınızda tek damla su kalmayıncaya kadar kurutma işlemi yapılır. Özel kurutma makinelerinde bu işlem yapılır. Halılarınız nemden eser kalmayacak şekilde kurutulur.
Halı ütüleme: Son olarak halı ütüleme işlemi ile halılarınızdaki kurutmadan dolayı olan kırışıklıklar giderilmeye çalışılır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Firma Etiketleri

Etiketler: ~ ~
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi