• 0553 880 89 05

Firma Rehberi İpekyolu Kiralık Kepçe Dozer

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
464 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: Firma Rehberi
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Firmamız, kaliteli hizmeti, zamanında uygun fiyat avantajıyla sunmayı ilke edinerek müşteri memnuniyeti sağlamanın verdiği güvenle çalışmalara devam etmektedir. Hafif iş makineleri işletmeciliğinde firmamız, kiralık mini kepçe – ekskavatör hizmetlerinde özenle sürdürmektedir.Her türlü kazı, kanal, peyzaj, forklift çerve düzenlemesi ve kaya kırım işleriniz itina ile yapılır.
Dar Alanlarda hızlı ve pratik çözümler sunan makina daha az zamanda daha çok iş yapabilme imkanına sahiptir. Mini yükleyiciyi uzun araç zemini ve dikey kaldırma tasarımı sayesinde hızlı ve kolay kamyon yükleme için uzatılmış erişim ve kaldırma yüksekliği sağlar, Dar alanlarda çok kolay çalışma imkanı sunar.Temel amacı kazı ve yükleme işlevlerini yerine getirmek olan makinaların yapı temelleri ve hendek kazılarında kullanılmaktadır. Hareket kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle kazı işleminin ardından yükleme işleminide yerine getirir. Dar alanlarda hızlı pratik çözümler sunar.Beko Loder, Kepçe, Mini Ekskavatör, Mini Bobcat, Mini Yükleyici, Mini Beko Loder ve Küçük İş Makinası Kiralama Hizmeti Verilir.

Kiralık kepçe hizmetleri Kepçe kiralama hizmeti uygulamamız inşaat projelerinizde ve diğer yıkım kırım gibi işlerde ihtiyaç duyabileceğiniz hizmet türlerindendir. Firmamızın kazı, yıkım ve diğer işlere uygun çeşitli türden kepçe ve benzeri araçları mevcuttur. Siz işinizi veya ihtiyaç duyduğunuz hizmeti bize belirtin yeter. Kalan tüm iş detaylarını sizin adınıza biz halletmekteyiz. Kiralık kepçe hizmetleri kapsamında uzman dokunuşuyla dilediğiniz alanda projelerinizin hayat bulması anlamında ilk adımları sizin adınıza atıyoruz. Temel kazma, hafriyat toplama, kanal kazısı, alt yapı çalışmaları, bağ bahçe yıkımı, dolgu malzemesi temini ve taşıma, tesviye gibi işlerinizde bizi tercih edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve bütçenizi zorlamayan fiyatlardan kepçe kiralama hizmeti vermekteyiz. İnşaat çalışmalarınızda saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kepçe kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşiniz ve projeleriniz için bünyemizde bulunan tüm araçlarımız son model ve güçlü araçlardan oluşmaktadır. Kepçelerimiz in periyodik bakımları ve teknik aksamları sürekli güncel olarak denetlenmektedir. Her hangi bir alanda çalışacak olan kepçenin ilgili iş için mutlaka yeterli olması gerekmektedir. Kepçe bataklık gibi alanlarda da kurtarma işlevi gören araçtır aynı zamanda. Yol yardım anlamında ama daha çok inşaat işlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ekonomik fiyatlı kiralık kepçe hizmetleri için merkezimiz taleplerinizi beklemektedir.

İnsan kuvvetinin yeterli olmadığı her alanda kullanabileceğiniz iş makinelerimiz ile en zor işlerinizi çok çabuk ve gerektiği şekilde tamamlıyoruz. Kepçenin en büyük özelliği görev yaptığı sahada normal şartlarda çok uzun sürecek bir işi en kısa sürede ve kolayca yapabilmesidir. Alt Yapı ve yol çalışmalarında ve daha çok temel kazı işlerinde ön plana çıkan kepçelerimizi farklı işlerinizde de kullanmak isterseniz avantajlı fiyatlardan kiralayabilirsiniz. Kiralık olarak temin edebileceğiniz jcb, ekskavatör gibi benzeri araçlarımızla ev temeli, yol yapımı işlerinizi, istifleme ve ağır parçaları taşıma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Van’ın her semtine ve noktasına kepçe kiralama hizmeti sunmaktayız. Van Kiralık Kepçe piyasanın aksine daha uygun ve avantajlı fiyatların yer aldığı kiralık hizmetlerimizden sizde siz en uygun olanını belirleyebilirsiniz. Artık bütün zor işlerinizde firmamızın sizlere sunmuş olduğu çözüm ortağı uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz. Kepçelerimiz ile sahada yaptığımız her eylem sizin için başarıya giden yolun önünü açan darbe niteliğinde olacaktır. Kiralık kepçe Fiyatları uygulamamız ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hafriyat, yıkım kırım gibi başarılı uygulamalarımızın detayları hakkında detaylı bilgi talebinde bulunmak için bizi her zaman arayabilirsiniz. Dört mevsim, her yerde ve her koşulda sizinleyiz.

Firma rehberi ne kayıt olup firma ekleyerek sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi