• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Kağıthane Kiralık Sepetli Vinç

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
452 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi - Firma Ekle
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Ekle
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 00:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 / 00:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Bu Alanda Reklam Vermek İstiyorsanız

0553 880 89 05

Sepetli vinç, 10 tondan 200 tona kadar Hiyap vinç ve mobil vinç kiralama hizmeti, 15 metreden 70 metreye kadar sepetli vinç kiralama hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunduğumuz firmamızda, günlük veya aylık kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul Vinç, kaliteli hizmet ilkesi ile hareket eden ve müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan bir adrestir. İletişim bilgilerimizden ulaşarak hizmet kategoriler imiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sepetli Vinç Platform
Uygun Fiyat Garantisiyle 7/24 Sepetli Vinç Kiralama,Kiralık Sepetli Vinç Platform ve Kiralık Vinç Çeşitlerimizle İstanbul’un Tüm Bölgelerine ( 1 ) Metre’den ( 80 ) Metre Uzunluğa Kadar Kiralık Sepetli Vinç Platform Hizmeti Vermekteyiz.
Büyük sepet veya oldukça yüksek seviyelerdeki işler için tasarlamış olan sepetli vinç kiralama işlemlerinde, aracın şoförü ve operatörü ile işçiler bir ekip halinde çalışabilirler

Çelik çatı başta olmak üzere çeşitli montaj ve tadilat bina temizligi ve bina çam filmi işlerinizde de sepetli vinç kullanılabilir. Sepetli vinç imizin mobil olması müşterilerimizin zamandan tasarruf yapmasını sağlamaktadır.

İhtiyacınız doğrultusunda belirleyeceğiniz aylık, haftalık, günlük ve hatta saatlik hizmetimiz mevcuttur, kiralık vinç ihtiyacınız varsa alanında uzman personelimizden fiyat ve tavsiyeler almanız mümkündür. vinç kiralama hizmeti ile işlerinizi hızı artar bitirdiğiniz her iş yeni bir işin başlangıcıdır dünyada ki en değerli şey zamandır.

Vinçlerimiz her metrajda ve her ton da destek vermektedir kiralık vinç istanbul ve kiralık sepetli vinç istanbul hizmeti başta olarak diğer vinç hizmetlerimiz için arayınız istanbul da ki kiralık vinç hizmetlerimizde Aylık kiralama vinç, haftalık kiralama vinç, günlük kiralama vinç ve saatlik kiralama vinç şeklide istediginiz fiyatlar da destek vermekteyiz bina dış cephe temizliğinde , bina dış cepe cam montajında, bina dış cephe tatilatında, bina dış cephe su pimaşların da,dış cepe bina boyası, apartman ve mustakil baca montajı, her türlü çelik çatı montajı işlerinizde ve firma tabela montajında kiralık sepetli vinçler, platform, örümcek parkı ile her zaman yanınızdayız.
Kısa ve uzun süreli vinç kiralama hizmeti taleplerinize mümkün olan en kısa sürede cevap vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti ve iş güvenliği esası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Şirketimizin yıllardır piyasada edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından, makine parkurumuzu günün şartlarına ve isteklerine göre müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde kalite güven ve iş prensiplerinden ödün vermeden sürdürme ilkesine daima uyacaktır.

Çevre duyarlılığı ve yasal beklentiler, çalışanların güvenliği ve sağlığı şirketimizin diğer bir önceliğidir. Kısaca kalite, müşteri memnuniyeti ve çevre duyarlılığı konularında küresel düşünüp küresel hareket etmekteyiz.

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Sepetli vinç platform birçok şirket tarafından kiralık olmak kaydıyla insanlara hizmet amacıyla kullanılsa da bu işi hangi firmaların hakkıyla yaptığını önceden kestirmemiz çok zordur.Makine Parkımızda 0’dan 40 Metreye kadar sepetli platform ve vinçler bulunmaktadır. Türkiye’deki binlerce firma arasından hangisinin deneyimli hangisinin deneyimsiz, personel açısından hangilerinin yeterli personele ve deneyim açısından belli bir yeterliliğe sahip olduğunu anlayabilmek için o şirketin geçmişine bakmak gerek.
• Direk Dikme, Sökme ve Trafo işleri

• Oto Kurtarma ve Nakil İşleri

• Saatle günlük kiralama

• Fabrika ve atölye Makinaları Nakil işleri

• Konteyner ve Deniz Taşıtları nakil işleri

• Prefabrik çatıve bina montaj ve demontaj işleri

• Her türlü makina yükleme indirme ve nakil işleri

• İnşaat işlerindeki tüm vinç işleri

• Sepetli vinç ile boya işleri

• Sepetli vinç ile elektrik işleri

• Sepetli vinç ile cam silme işleri

• Sepetli vinç ile bina cephelerinde tadilat işleri

• Sepetli vinç ile afiş asma işleri

• Sepetli vinç ile ağaç budama işleri

• Sepetli vinç ile tabela montaj işleri

• Sepetli vinç ile cam montaj işleri

• Sepetli vinç ile pimaş montaj işleri

• Sepetli vinç ile çelik konstrüksiyon işleri

İstanbul Sepetli Vinç Kiralama şirketi olarak öncelikle sepetli vinç kiralama olmak üzere üstü katlanabilir hiyap vinç kiralama ve mobil vinç kiralama gibi çeşitli hizmetler vererek vinç kiralama sektöründe lider bir firma olarak hizmetlerimize devam ettik. Bu zamanlara gelmemizdeki en büyük unsur hizmetlerimiz ve yaptığımız işin kalitesidir.Yüksek alanlarda elektrik direklerinde, telefon kablolamasında oldukça sık kullanılır bunun amacı işlemleri hızlandırmak ve iş güvenliğini sağlamaktır. Sepetli vinç kullanılmadan önce elektrik direklerinde bir kaçak veya onarım yapılacaksa teknisyen direğe emniyetsiz bir şekilde tırmanır ve işlemini gerçekleştirirdi tabi ki de bu işlemler sırasında birçok yaralanma ve can kaybı yaşanmaktaydı. Fakat istanbulda sepetli vinç ile operatör yardımıyla kişi itina ile kumandalı yada mobil sistemle çıkartılmakta ve işini güvenli hızlı ve daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Uzun yıllardır önü olmamız ve sürekli en fazla tercih edilen firma olmamızın sebebi ise İstanbul Vinç olarak müşterilerimizin isteklerini ve memnuniyetlerini ön planda tutmamız ve müşterilerimize en iyi hizmeti sağlama amacımızdır.
Firma Ekleme Rehberine kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi