• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Keçiören Ev Temizliği Gündelikçi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
468 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Temizlik yaptırmak istiyorum diyen tüm bay ve bayan müşterilerimiz bayram yaklaşıyor, bayram temizliği için çokta fazla geç kalmayın.Bayram temizliği, dip köşe temizlik, cam temizliği, duvar temizliği, kapı temizliği, zemin temizliği, perde temizliği, halı temizliği, koltuk temizliği, dolap içi temizlik, petek içi temizlik, avize temizliği, balkon temizliği, teras temizliği anlayacağınız tüm temizlik hizmetlerini bayram öncesi tercih edebilirsiniz.
Temizlik Hizmetleri ile evlerinizde temizlenmedik tek bir köşe bile bırakmayacağız.Ev Temizliğinde sizler için ilk önce bir onay süreci geçirilmesi gerekiyor. Bunun nedeni ise evinizde bulunan özel , ziynet eşyaları, silah vb eşyalarınızın zarar görmemesi veya kaybolmaması. Ev Temizliği yaparken izin verildiği taktirde dolap içlerinize kadar özenle temizleyip bütün evinizi havalandırıyoruz. Böylece siz işinizden yada Ev Temizliği sonrası evinize döndüğünüzde hem pırıl pırıl parlayan mutfağınızı hem de havalandırılmış yatak odanız ve mis gibi kokan dolap içleriniz ile karşılaşıyorsunuz. Ev Temizliğinde pencerelerden mutfağa, banyodan parkelerinize kadar tüm evinizi bize çekinmeden emanet edebilirsiniz.
Temizlik şirketleri arasında günaydın temizliği tercih ettiğiniz takdirde profesyonel kadronun yanı sıra tüm temizlik malzemelerini yanında getirerek size daha yardımcı oluyor.
Ev temizliği hizmetlerini en az 2 personel olmak üzere-3-4-5-6 kişilik guruplar halinde de hizmet sağlamaktayız.Kişi sayısı evin büyük ve küçüklüğüne göre, evde yapılacak işin durumuna göre artmaktadır.Uygun fiyatlar da ev temizliği almak istiyorsanız bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.
Ev temizliği hizmetlerinde fiyatlarımızı belirlerken öncelikli olarak hangi kategoride bir çalışma talep edilmektedir bu belirlenir. Çünkü her kategori için farklı bir fiyatlandırma aralığı mevcuttur. Daha sonrasında ise temizlenecek alanın metre kare olarak bilgisi talep edilir. Ve son olarak bu iki bilgi bir araya getirilerek hizmet için kaç personel gerektiği hesaplanır. Ve son olarak malzemeli ve malzemesiz iki fiyat ortaya çıkar. Müşteri destek hattımızı arayarak bu bilgileri bizlerle paylaşmanız durumunda kısa süre içerisinde sizler için en ideal bir fiyat çalışması yapılır ve tarafınıza bilgi verilir.
Yıllardır temizlik sektöründe olan ve her zaman müşterinin memnuniyetini temel amacı haline getirmiş olan Ankara Temizlik Şirketleri firması Ankara’nın her bölgesine uzman ekip yollayacak kadar güçlü ve kaliteli güvenilir firmadır.
Temizlik şirketi seçerken dikkat etmemiz gereken önemli durumlar vardır bu hususlara dikkat ettiğiniz taktirde çok uygun fiyatlara eşsiz bir hizmet alabilirsiniz. Bir temizlik şirketini seçerken ilk dikkat etmemiz gereken bizim ihtiyacımızı karşılıyor mu buna dikkat etmemiz lazım buna dikkat etmemiz için internet sitesini kontrol etmemiz ve müşteri kitlesini kontrol etmeniz yeterli olacaktır böylelikle müşteri yorumlarını okuyabilir ve hangi alanlarda hizmet veriyor onları inceleyerek anlayabilirsiniz.
Eşyalı Ev Temizliği; Genel olarak en çok talep edilen temizlik kategorisidir. Müşterilerimizin yaşıyor olduğu evlerini belirli bir zaman diliminde temizletmek istediğinde bizlere başvurmaktadır.
Boş Ev Temizliği; Müşterilerimiz kiralamış ya da satın almış olduğu evlerine yeni taşınmak istediklerinde eğer ki taşınmak istediği evi daha önceden bir kiracı duruyor ise bu durumda boş ev temizliği hizmet seçeneği devreye girmektedir.
Ev Temizliği Cam Silme; Sadece cam temizliği hizmeti talepleri için sunmuş olduğumuz bir hizmet türüdür. Bu hizmet türünde sadece camların temizliği yapılmaktadır.
İnşaat Sonrası Ev Temizliği; Daha önce herhangi bir ailenin yaşamamış olduğu inşaat bitimi sonrası yaptırılmak istenen temizlik şekli olarak tanımlamaktayız. Bu hizmet de kaba ve ince ev temizliği şeklinde ikili bir çalışma yapılmaktadır.
Genel Ev Temizliği; Bu temizlik seçeneği eşyalı ev temizliği seçeneğimizin basite indirgenmiş halidir. Yani ev içerisinde belirli bölümlerin temizlenmesi için talep edilen bir çalışmadır.
Detaylı Ev Temizliği; Eşyalı ev temizliği taleplerinde genel temizliğe göre daha detaylı olarak yapılması talebini oluşturulmuştur. Bu temizlik seçeneğinde evde duvarlar dâhil olmak üzere ine temizlik çalışması yapılmaktadır. Genel olarak bu temizlik seçeneğinde çoklu personel desteği sağlanmaktadır.
Evde Ütü Hizmeti; Tam olarak bir temizlik olarak kabul edilmese de temizlik şirketleri tarafından sağlanan bir hizmettir. Kale temizlik şirketi olarak bu talepleri karşılamaktayız.
Taşıma Öncesi Ev Temizliği; Boş ev ve inşaat sonrası ev temizliği seçeneklerinin bir arada olduğu bir hizmet seçeneğidir. Taşınılacak olan evin durumuna göre bu iki seçenekten bir tanesi belirlenir ve ona göre çalışma yapılır.
Boya Badana Sonrası Ev Temizliği; Bahar aylarında talep gören bir çalışma şeklidir. Boya sonrası ustanın özellikle duvar dipleri, cam ve pimapenlerin ( pvc ) boya kalıntılarından arındırılması için talep edilmektedir.
Yangın Sonrası Ev Temizliği; Yaşanmasını istemediğimiz bir durum olsa da evlerde yangın çıkabilmekte ve sonrasında kısmen veya daha geniş bir alana yayılmış is ve yanık eşya kalıntıları oluşmaktadır. Bu durumda özellikle is, koku ve kurtulan eşyaların temizliği çalışmaları yapılmaktadır.
Taşıma Sonrası Ev Temizliği; Bizlere özgün bir olgu olan bu çalışma da taşınmış olduğumuz evi temiz bırakmayı isteriz. Bu nedenle genel bir temizlik çalışması yapılır. Kaba temizliğin biraz daha detaylandırılarak yapılmasıdır.
Su Baskını Sonrası Ev Temizliği; Zemin katta olan evlerde yoğun yağmur sonrası oluşan su baskınları veya ev içerisinde tesisat sisteminde oluşan problemler nedeni ile oluşan su baskınlarında çözüm üretmekteyiz.
Tadilat Sonrası Ev Temizliği; Ev içerisinde yapılan tadilatlar ( Balkon kapatma, Duvar kırma, ev dekorasyon çalışmaları ) sonrasında talep edilen detaylı temizlik çalışmasıdır.
Yaptığımız iş garantilidir. Gönderdiğimiz ekip istediğiniz temizlik hizmetini karşılıyor. İş bitimi evi teslim ederken evinizi kontrol ediyorsunuz, eğer beğenmediğin biz bir durum olursa o iş yapılmadan kesinlikle çıkılmıyor.
Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri,Ankara ev Temizliği, isteyen tüm müşterilerimize profesyonel kadromuz ile hizmet sağlamaktayız.
Firma rehberi mize kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi