• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Keçiören Kiralık Kepçe Dozer

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,148 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat
SERVİS SAATLERİ 24 Saat
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KEÇİÖREN'İN TÜM BÖLGELERİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Keçiören Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici – Keçiören Bağlum Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici – Keçiören İncirli Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici – Etlik Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici –  Ovacık Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici – Keçiören Bağdemlik Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici – Keçiören Aktepe Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici -Keçiören Esertepe Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici – Keçiören Ufuktepe Kiralık Kepçe Kırıcı Kazıcı Yükleyici –

Saatlik Fiyat 130 TL – Uzun süreli işlerde anlaşma yapılır .

Hafriyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan bizler hafriyat, kazı, kanal kazım, serme, sıkıştırma, dolgu malzemesi ve nakliye işlerinin hızlı ve doğru bir şekilde yapılması ve müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için uzun yıllardır süren iş tecrübemizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.de ve iç anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beko loder kiralamak için fiyat teklifi alın. Beko Loder, Kepçe, Mini Ekskavatör, Mini Bobcat, Mini Yükleyici, Mini Beko Loder ve Küçük İş Makinası Kiralama Hizmeti Verilir.

İŞ MAKİNALARI
Dayanıklı ve güvenli ekipmanlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yardım ederek lider kalmaya devam edeceğiz. Caterpillar, her türlü üretim sektöründe en iyi dağıtım ve ürün destek sistemine sahiptir.

Hangi iş kolunda olursanız olun ekskavatör size çok para kazandıracak. Bu makinelerin en iyi performansı, benzersiz çok yönlülüğü sağlayacağına güvenebilirsiniz ve sektörün en iyi yakıt verimliliği garanti edilir. Ayrıca, sizi üretkenlik modeli yapacak (ve rakiplerinizin sizi kıskanmasına neden olacak) çalışma kolaylığını, dayanıklılığını, en son güvenlik ve teknoloji özelliklerini çok seveceksiniz. Ayrıca, Cat ekskavatörlerin bakımı da çok kolaydır. Kendiniz ve aileniz için daha fazla para kazanmak istiyorsanız Cat ekskavatör ürün ailemize göz atın. Size özel benzersiz iş gereksinimleriniz için üretilmiş daha iyi, daha kapsamlı bir makine grubu bulamayacaksınız.

Caterpillar, en büyük boyutlara sahip olan  994F de dahil olmak üzere tekerlekli yükleyicilerden oluşan eksiksiz bir seri üretmektedir. Ayrıca, 30 saniye gibi çok kısa bir süre içinde alet değiştirmeye olanak sağlayan entegre hızlı ataşman değiştiriciler sayesinde Entegre Alet Taşıyıcılarımız, çok çeşitli aletleri çalıştırabilmektedir. Yükleme veya malzeme taşıma işiniz ne olursa olsun Cat temsilciniz uygulamanıza en uygun tekerlekli yükleyiciyi seçmenize yardımcı olabilir.

MİNİ KEPÇE, MİNİ MAKİNA, MİNİ İŞMAKİNASI, MİKRO YÜKLEYİCİ, MİKRO KAZICI, MİNİ EKSKAVATÖR, MİNİ LODER, MİNİ BEKO LODER, MİNİ KIRICI, MİNİ TELEHANDLER, HARFİYAT DOLGU, ÇEVRE DÜZENLEME, PEYZAJ, YIKIM, KIRIM, DAR ALAN, ALÇAK BODRUM, KUM, ÇAKIL, TOPRAK, MOLOZ, mini kepçe kiralama ankara, ankara mini kepçe, mini kepçe ankara, ankara kepçe kiralama mini, kepçe kiralamak istiyorum, mini kepçe kiralamak istiyorum. Beko loder, kepçe, keçpe kiralama, kırım işleri, kepçe kiralamak istiyorum. kepçe kiralama işi, kepçe kiralama fiyatları ankara, kepçe kiralama fiyatları, kepçe kiralama fiyatı, mini kepçe kiralama fiyatları ve fiyatı

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Kepçe Kiralama Mart 14, 2020 3:55 pm CEVAPLA

    Keçiörende saatlik fiyatınız nedir günlük kiralamada fiyat değişiyormu

DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi