• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Kızılcahamam Cam Balkon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
455 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi - Firma Ekle
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Ekle
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 00:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 / 00:00
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Bu Alanda Reklam Vermek İstiyorsanız

0553 880 89 05

Ankara Cam balkon profil ve aksamları sektörde herhangi bir alüminyum veya aksesuar toptancısından tedarik edilebilmektedir. Piyasa firmaları bu tür yerlerden malzemeyi temin edip, satmaktadırlar. Bu ürünler ile ilgili herhangi bir kalite güvencesi bulunmamaktadır. Malzemeler; hurda katkılı mı, güneş (uv) dayanımı nedir, paslanmaz mı, ilerleyen zamanlarda parça kırılırsa, kimden tedarik edilecek v.b soruların cevabı bulunmamaktadır.
Cam balkon sistemleri yasaldır ve imar mevzuatına uygundur.
Gömme balkonlarda cam balkon sistemlerinin rahatlıkla uygulanabileceği hakkında Danıştay kararı vardır. Çıkma balkonlarda ise apartman sakinlerinin, apartman veya site yönetiminin ve yerel yönetimlerin tutumuna bağlıdır.
PVC sistemlerinin balkonlarda kullanılması ise yasal değildir. Çoğu yerde apartman komşuları ve belediyelerle sorun çıkmasına neden olmaktadır. Bununla birlikte ısı yalıtımı bakımından PVC sistemleri cam balkonlara göre ortamı daha sıcak tutmaktadır.
Sektördeki tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile yıllardır binlerce çeşit cam balkon siparişi almakta ve montajını gerçekleştirmekteyiz…CAM BALKON bir telefon kadar size yakın, hemen bizi arayarak cam balkon fiyatları ile ilgili bilgi edilebilir ve randevu talep edebilirsiniz .Cam Balkon ‘ da Çok Özel Fırsatlar ve Ödeme Seçenekleri

Cam balkon sistemimiz perde kullanımına uygundur. Keşif aşamasında ekibimize bilgi vermeniz halinde korniş ya da benzeri perde aparatları için yeterli payı bırakacaklardır.

Ayrıca firmamız tarafından özel olarak üretilen piliseli ve akordion perde sistemlerimiz bulunmaktadır. Cam balkonlar için özel olarak üretilen bu perdeler ile sorunsuz olarak cam balkonunuzu kullanmanız hedeflenmiştir .
Balkonlar dış iklime açık mekanlardır. Dolayısıyla sistemin tüm elemanlarının, dış iklim dayanımlı olması gerekir. Cam balkon sistemlerinin ana unsuru olan, taşıyıcı rulman ve aksam parçalarının, mutlaka “paslanmaz” krom-nikel malzeme ile üretilmesi gerekmektedir. Alıcılar, firma ile mutlaka yazılı sözleşme yapmalı, sözleşmelerinde paslanmaz rulman ve paslanmaz aksam maddelerini kesinlikle kayıt altına almalıdırlar. Firmalar, teker ve aksam takımlarının paslanmaz olduğunu iddia ediyorsa, “rulmanlarının” paslanmaz olup, olmadığı sorgulanmalıdır.
Cam balkon sistemleri; günden güne kullanımı artan en popüler balkon kapatma sistemleridir. Sistemin yapısı balkonunuzun manzarasının kapanmasını en asgari seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır. Yılın her ayında balkonunuzu en iyi şekilde kullanabilmeniz için en ideal sistem katlanır cam balkon sistemleridir.

İmar mevzuatına uygun olduğundan her türlü yapıya kolaylıkla uygulanabilen Katlanır seri cam balkon sistemi ile açık alanlarınızı yaz kış kullanabileceğiniz ısı ve ses yalıtımlı mekanlara dönüştürebilirsiniz. Sistemlerimizin tümünde diğer cam ürünlerine göre daha esnek ve dayanıklı yapıdaki temperli camlar kullanılır. Kırılması halinde kesici yüzey oluşturmadan kristalleşerek batma, kesme ve yaralanma gibi tehlikeli durumların yaşanmasını önleyerek size ve çevrenizdekilere zarar vermez. Alt ve üst noktalarından her birinde 8 adet tekerlek bulunan alüminyum yataklara bağlı kanatların ray profilleri içerisinde hareket etmesi sonucu istenilen yönde katlanarak toplanması yöntemiyle çalışır.

Sistemlerde, camlar arası hem alüminyum fitil hem de şeffaf pvc fitil kullanılabilir. Alüminyum fitil kullanıldığında, cam aralarında bu fitiller gözükür ancak rüzgara karşı daha dayanıklıdır. Alüminyum oldukları için, saramazlar. Şeffaf fitil kullanıldığında, camlar arasında bu fitiller gözükmez, daha estetik bir görüntü olur. Şeffaf fitiller güneşe karşı daha az dayanıklıdır.

Alüminyum Kasa: Üzerindeki çıkış plastiğini kapatabilen; yağmur suyu, toz, rüzgâr gibi dış etkenlerden koruyan ve kanatla birlikte kapatılır.
Kullanımı kolay, özel tasarım teker çıkış plastiği ve kilit uygulanır.
Her kanatta her biri 2 rulmanlı 4 adet teker kullanılmaktadır.
Güvenlik: Özel rulmanlı ve döküm olmayan, aşınmaz polyemid kaplamalı teker sistemi, üç yerden kilitlenmelidir ve asla düşme yapmaz.
Temizlik: Ayrıca özel açma-kapama mekanizması sayesinde temizlik problemi de yaşanmaz.
Firma Ekleme Rehberine kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi