• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Polatlı Kiralık Sepetli Vinç

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
414 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Kiralık Sepetli Vinç,Sepetli kiralık vinç, hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç (mobil crane), kamyonlu vinç (truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap (hiab), kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. Vinç kiralık vinç hizmetleri İstanbul merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve , merkez makine parkından Türkiye’nin tüm bölgelerine 10 – 15 – 20 – 30 – 35 – 55 – 65 ton kapasiteli kiralık vinç ve hiyaplarla vinç kiralama hizmeti vermektedir.
Kiralık Vinç parkımızda bulunan araçlarımızın tamamı K – K1 – K2 – K2* Belgelidir.
Vinç operatörlerimiz en az 10 yıl tecrübeli ve G sınıfı ehliyetlidir.
Vinç operatörlerimizin tamamı sigortalıdır ve iş güvenliği eğitimi almaktadırlar.
Hiyap vinç, mobil vinç ya da sepetli vinç talepleriniz anında karşılanır.
Tüm kiralık vinçlerin bakımı zamanında yapılır. Çalışma anında makina arızaları minimuma indirgenir. Arıza durumunda yedek makine temin edilir.
Uzman ekibimiz yapılacak iş için en uygun makineyi seçerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Bütün iş dallarında olduğu gibi sepetli vinç operatörleri için de iş sağlığı ve güvenliği en önemli konulardan biridir. Olası kazaların ölüm tehlikesi içermesinden dolayı vinç operatörlerinin, sepetli vinç ile çalışırken iş sağlığı ve güvenliği kanununun ilgili bölümlerini kesinlikle bilmelidir. Sepetli vinçlerin çalışma mekanizması, çalışma esnasında dikkat edilecek hususlar, acil durum müdahaleleri gibi konuların öğrenilmesi vinç operatörlerinin yükümlülükleri arasındadır.
Bizim için her şeyden önce MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ gelmektedir.
Vinç Kiralama olarak uzun yılların verdiği tecrübesi ile vinç kiralama sektöründe öncü firma olan Vinç; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.
Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren Vinç, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç ve hiyap parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. Kiralık Sepetli Vinç’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.
Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Kiralık Sepetli Vinç’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir.(TEAM PREVENT SERFİFİKALI ve TÜRKAK AKREDİTELİ) Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.
10 metre sepetli vinç -15 metre sepetli vinç -20 metre sepetli vinç -30 metre sepetli vinç -40 metre sepetli vinç – 50 metre sepetli vinç
Projelere Özel Çözümler, koşulsuz müşteri memmuniyeti, toplam kalite yönetimi esaslarında hizmet vermek, sürekli personel eğitimi ve gelişimi için çalışmak, verimli iş yönetimi ile maliyetleri düşürerek çözüm ortağımız olan müşterilerimize reel kazanç sağlamak, Teknolojik gelişmeleri takip ederek alt yapıya yatırım yapmak, araç parkurunu sürekli yenilemek ve geliştirmek, Sektörel olarak konusunda profesyonel bir marka kimlik ve hizmeti yaratmak temel ilkelerimizdir.
Sepetli vinçler, dorse veya kamyon üzerine hidrolik sistem çalışma prensibine göre monte edilen, bom olarak adlandırılan mekanik kol ucunda bulunan sepet üzerinde taşıma yapılan vinçlerdir. Sepetli vinçler yük veya insan taşımak için dizayn edilen ağır iş makineleridir.
Firma rehberi mize kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi