• 0553 880 89 05
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
54 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mahfuz Ağaç
  • ADRES: Bahçelievler mahallesi, Naci Kasım sokak no: 2 /2, iç kapı no: 8 (Haznedar meydanı, Garanti Bankası üstü) Bahçelievler / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 505 4215
  • SOSYAL MEDYA:

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1996 yılında kurulan Si-Ser İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri, duyma ve anlama sorunu yaşayan bireylerin sosyal yaşamda en iyi şekilde iletişim kurabilmeleri için, teknolojiyi, bilimi ve insani anlayış olanaklarını kullanarak en iyi hizmeti vermeyi prensip edinen bir şirkettir. Si-Ser, işitme kaybı olan bireylerin cihaz uyarlamasının en iyi şekilde yapılması için, eğitimli uzman odyometrist ve odyologlar çalıştırmaktadır. İşitme cihazlarının uzun yıllar performanslı çalışması için firmamız, bünyesindeki teknik servis kadrosuyla arızalanan cihazları en kısa sürede tamir edip teslim etmektedir. Si-Ser, bireylerin cihazlarını doğru kullanabilmeleri için ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Si-Ser, elektro akustik cihazların tek başına yeterli olmadığının bilincindedir. Yüksek teknolojiye uygun adaptasyon sağlanırsa teknolojiye fayda verecektir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Firma Etiketleri

Etiketler: ~
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi