• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Yenimahale Kiralık Toprak Burgu Makinesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
395 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Toprak burgu makinesi ne işe yarar?
Günümüzde tarımda teknolojiyi kullanmak, hem zamandan hem emekten tasarruf sağladığı gibi, hemde üretimde karlılığı artırmaktadır. Normal şartlarda fidan dikmek için bir kişi 30×40 cm lik kuyulardan bir gün boyu çalışsa ortalama elli fidan yeri hazırlana bilirken bugün bu makineler sayesinde, toprağın da uygun olması halinde, günlük 350 ile 400 arası fidan yeri rahatlıkla hazırlanabilmektedir.

Toprak burgu makineleri elle kullanım ve traktöre monteli olmak üzere iki ana çeşide ayrılmaktadır. Ticari olarak yapılan fidan yetiştiriciliğinde bir işçi 40-50 cm derinliğindeki çukurları el yordamıyla açmaya kalktığında günde 45-50 adet çukur açabilir. Ancak burgu makinesi kullanıldığında bir günde 500 kadar çukur açılabilir.
Fidan dikmek, çukur açmak, çit direkleri dikmek için kullanılabilen toprak burgu makineleri ile değişik çap ve boya sahip bıçaklar kullanarak işinize uygun çukurlar açabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün ve aparatları sitemizden rahatlıkla temin edebilirsiniz.
Yol direkleri, çit direkleri, bağ direkleri, fidan dikimi ve sera başta olmak üzere bir çok toprak delme işleminde burgu ismi verilen alet işimize yarayan en önemli alettir. Toprak burgu makinaları diye adlandırdığımız makinaları çeşitli marka ve modellerle olmakla birlikte güç ve ihtiyaca göre de sınıflandırabiliriz. Aşağıda verdiğimiz linkteki siteyi gezerek neredeyse tüm marka ve modellerini araştırarak toprak delme makinası bulmak oldukça kolaydır. Toprak delme makinalarını seçerken dikkat edilmesi gerek hususların en başında deliceğiniz toprağın sertliği göz önüne alınmalıdır. Sert topraklarda seçiceğiniz ürünü alırken fiyatta ucuza kaçarak basit bir ürün almanız önerilmemektedir. Yani 300 ile 400 lira arasında alacağınız toprak delme makinaları hiç bir zaman istediğiniz performansı vermeyecektir. Aynı şekilde bunlara bakarak alacak olduğunuz ürünün çalışma süresi ortalama ne kadar olacak? O da oldukça önemli bir husustur. Bu soruya cevap verebilmeniz oldukça önemlidir. Bahçe, peyzaj ve direk dikme işiyle uğraşan bir kullanıcının basit bir ürün alması onun işine yaramayacaktır. Bunun nedeni ise profesyonel amaçlara hizmet edeceğinden dolayı, aralarında en profesyonel ürünler tercih edilmelidir. Bilmeyenler için markalardan bahsedicek olursak; oleo-mac, stihl, mori, mikava vb. Markalar bunların başında gelmektedirler. Honda ve Kawasaki model toprak delme makinası alırken oldukça dikkat edilmelidir, özellikle kawasaki motor yanlızca mori ve mikava markasında da olabilmektedir. Diğer kawasaki markasında satılan burgu ürünleri düşük bir markadaki makinaya entegre edilmiş olabilir. Orjinal olmayan ürünlerden uzak durmak için de kawasaki motorlu toprak burgu alırken sadece mori ve mikawa markasını tercih etmenizi öneririz. Aşağıdaki verdiğimiz linkteki sitenin içerisinde satılan ürünlerin tümü tamamen orjinaldir. Aynı zamanda doğru ürün seçimi konusunda ise oldukça deneyimli profesyonel ekibi ve uzmanları ile size gerekli en ideal ürünü seçmenizde oldukça yararlı olacaktır.
2T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.
Firma rehberi mize kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Firma Etiketleri

DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi