• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Ankara Kiralık Kepçe

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
906 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Engin Deniz ŞEYHAN
  • ADRES: Yozgat Bulvarı Keçiören Kavşağı
  • TELEFON: 0 (553) 880 8905
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (553) 880 8905
  • WEB SİTESİ: https://ankara-kiralik-kepce.business.site/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yozgat Bulvarı Keçiören Kavşağı

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Loder (Yükleyici): Bu makine tipi yükleme işlerinde kullanılır. Loder, bir traktör ve önde yüklemeyi elde eden kepçe kısmından oluşur. Kepçe kısmı hidrolik sistemlerle hareket ettirilir.

Bekoloder (Kazıcı-Yükleyici): Bekoloderin loderden farkı, hem de kazıcı özelliğinin olmasıdır. Hem kazıcı hem yükleyicidir. Bir traktör, önde yüklemeyi elde eden kepçe, arkada kazıcı kısmından doğar. Kepçe ve kazıcı kısmı hidrolik sistemlerle hareket ettirilir.

Ankara Kiralık Kepçe

Yerkazar: Alt kısım paletli, lastik tekerlekli yada kamyon şasilidir. Üst kısımda tahrik motoru ve kumanda tertibatı bulunur. Makinanın ön kısmında ise kazmayı elde eden mekanizma mevcuttur. Kepçeli, düz kepçeli, ters kepçeli, çeneli, draglin kovalı şeklinde çeşitleri vardır. Paletli yada lastik tekerleklidir. Paletli çeşitleri lastikliye nazaran daha kuvvetlidir. Lastik tekerlekli ekskavatörler ise daha hareketlidir.

Öteki türlerde olduğu şeklinde, kazıcı levhanın alt kısmında aşındıkca değiştirilebilen bir bıçak bulunur. Kendi bulunmuş olduğu düzeyin altında yada üzerinde iş yapabilen elastik bir iş makinasıdır.

Dozer: Bir traktör ve önüne kaldırılıp indirilebilir şekilde monte edilmiş bir kazıcı levhadan doğar. Yürüyerek yüzeysel kazı oluşturmaya yarayan bir ekskavatör tipidir. Tırtıllı yada lastik tekerlekli yol yapım makinesidir.

Greyder : Greyderler, genel olarak tesviye işlerinde, yol yapımı ve hendek kazma için kullanılan çok amaçlı makinalardır. Ayrıca uygun bir halde kullanıldıkları takdirde, tesviye ve bombelik verme, karıştırma ve yayma, malzemeyi yana yığma işleriyle beraber hafif kazıma işlerinde de kullanılırlar. Ön kısım, arka kısım, şasi ve kazıyıcı levhadan doğar.

Ön kısım iki tekerlekli aks şeklinde olup direksiyon hareketini sağlar. Tahrik motoru ve kumanda mekanizmalar makinanın arkasındadır. Kazıyıcı levha, makinanın ön ve arka kısmını bağlayan şasi üzerine bağlanmıştır. Dozerde olduğu gibi levhanın alt kenarında aşındıkca değiştirilebilen bıçak bulunur ve levha hareketlidir.

Ankara da kiralık kepçe

Bu makinalara ilaveten, zemin gevşetme makinaları, zemin sıkıştırmaya yarayan çeşitli tiplerdeki silindirler, vibratörler, tokmaklar, beton hazırlama, karıştırma, iletme, yayma vb. Işlerde kullanılan inşaat makinaları, asfalt sericiler, asfalt frezeleri, tomruk taşıyıcılar, kompaktörler, mikro yükleyiciler de birer iş makinasıdır.

Mini Kepçe Kiralama – Bobcat kiralama; Ankara ve çevre illerde bina yıkım bina içi yıkım asfalt kesim beton kesim  saatlik kepçe kiralama kanal kazıma hafriyat işleri her turlu inşaat işlerinde hizmet vermekteyiz.

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, zelzele riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve çağıl şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır. Bina yıkım, fabrika Yıkım,Okul Yıkım, Otel Yıkım işlerinizi

 

Ankara Kiralık Kepçe

Kiralık kepçe Saat ücreti Ankara

Kiralık kepçe saat ücreti

Kiralık Kepçe Ankara

Kepçe çalışma saat ücreti 2020

KİRALIK JCB

Kepçe saat ücreti 2020

Paletli kepçe saat ücreti

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi