• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Ankara Lazer Epilasyon – Güzellik Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
374 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 22:00 Arası
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Emek Lazer EpilasyonEmek Güzellik Salonu Emek Kaş Tasarım  Emek Kalıcı Makyaj

Seyrek olan kaşlarınızı ve arası dökülmüş olan kaşlarınızı dolgu ve kil tekniği yöntemiyle düzelttirebilirsiniz.

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biri. Bu yüzden de bir çok kişi tarafından tercih ediliyor. Siz de yakın zamanda lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız, bizi arayabilirsiniz.

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri azaltmak için kullanılır. Lazer epilasyonun en sık uygulandığı bölgeler bacaklar, koltukaltları, üst dudak, çene ve bikini çizgisinidir. Bununla birlikte, neredeyse her bölgede istenmeyen tüylerin tedavisi için kullanılır.  Kılların rengi ve cilt tipi, lazer epilasyonun başarısını etkiler. Örneğin lazer epilasyon, açık tenli ve koyu tüyleri insanlar için çok başarılı bir tedavidir. Çünkü lazer ışını kıldaki pigmenti (melanin) hedef alır. Bununla birlikte, teknolojideki gelişmeler lazer epilasyonunu daha koyu ciltli insanlar için de bir seçenek haline getirmiştir. Lazer epilasyon beyaz, gri, kırmızı veya sarışın saçlar için genellikle etkili değildir, çünkü lazer açık renkli tüyleri “göremez”.

 

Hamilelikte Lazer Epilasyon zararlı mıdır?

Gebelikte lazer epilasyon yapılır mı sorusu bize en sık sorulan sorulardandır? Lazer epilasyonun hamilelikte bebeğe bir zararı yoktur. Çünkü lazer epilasyon amacı ile kullandığımız cihazlardaki elektromanyetik ışıma, radyolojide rontgen çekimindeki X ışınlarından farklıdır. Lazer epilasyonun oluşturduğu enerji doku içinde ilerlemez. Lazer epilasyon bebeğe zarar vermemesine rağmen kliniğimizde hamileyken lazer epilasyon tedavisi yapmamaktayız. Bunun sebebi gebelikte hormonal etki ile oluşan tüylenmenin hamilelik sonrası kendiliğinden dökülmesidir. Annenin bu dönemdeki malum hormonal yapısı ve ruh hali sebebi ile bebeğe bir zarar verebileceği kaygısını yaşamasını istemiyoruz. Etik sebepler ile bu hormonal fırtına bitene kadar gebelikte lazer epilasyon yapmamaktayız.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyonda seans miktarı, epilasyon uygulamasının yapılacağı bölgeye, ten rengine, kıl yapısına ve cinsiyete göre değişmekle beraber, lazer epilasyon işlemi ortalama olarak 4 ile 8 seans sonunda tamamlanmaktadır.

Erkekler de Lazer Epilasyon Yaptırabilir mi?

Evet. Erkeklerin lazer epilasyon yaptırmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Son yıllarda aşırı kıllanma şikayetinden muzdarip bir çok erkek özellikle sırt lazer epilasyon ve göğüs lazer epilasyon uygulamalarına başvurmaktadırlar.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Firma Etiketleri

Etiketler: ~ ~ ~ ~
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi