TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
135 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KAMU KURUMU
  • ADRES: Söğütözü Mahallesi 2176. Cadde No: 1/1 06530 Çankaya/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 201 8100
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA
.

FİRMA HAKKINDA

Vizyonumuz ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Ülkemizin ve Ankara’nın kalkınması için, işletmelerimizin büyüme ve dönüşümünü sağlamak hususunda; bilgilendirme, destekleme, kolaylaştırma, yönlendirme fonksiyonlarını etkin olarak gerçekleştirebilecek yüksek kapasiteli, kurumsallaşmış bir meslek ve sivil toplum kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ankara Ticaret Odası, Ankara’da pozitif bir iş ortamı ve dinamik bir iş yaşamını teşvik edilmesi amacıyla üyelerinin mesleki faaliyetlerinin önündeki engelleri kaldıran, menfaatlerini etkili biçimde savunan ve onları başarmaya yönlendiren, destekleyen ve geliştiren bir kurumdur.

ATO, iş ilişkilerinde dürüstlüğü, güveni, disiplini, mesleki ahlak ve dayanışmayı hakim kılmak üzere yasal görevlerinin yanında girişimci bireylere; ülkenin ekonomik, sosyal, kültürel sorunları karşında “biz duygusu”ndan hareketle “Sen kazan Ülken kazansın” anlayışının kazandırılmasını misyon olarak seçmiş bulunmaktadır.

Ankara Ticaret Odası misyonunu yerine getirirken, 21. yüzyıl sürecinde Türkiye’nin kültürel değerlerini çalışma ve ticaret hayatının merkezine alarak dengeli bir insan-ticaret-kültür-ahlak etkileşimi ortaya koyan ve toplumun değerleriyle bütünleşen bir girişimcilik modeli çerçevesinde iç ve dış ticarete yönelik yatırım ve faaliyetleri destekleyerek Ülke kalkınmasına katkı sağlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
.