• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Çankaya Kiralık Manitou

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,180 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Kiralık manitou, kullanıcılarına çok daha verimli ve karlı bir şekilde çalışma imkanı sağlayan yenilikçi makinelerdir. Bu iş makineleri kiralama hizmeti aracılığı ile kullanıldığında ve herhangi bir şekilde arıza meydana geldiğinde değişimi son derece hızlı yapılabilmekte, bu da bir güne çok daha fazla işin sığdırılmasına olanak sağlamaktadır. Manitou, 4 tonluk kapasiteye ve 18 – 30 metre kaldırma yüksekliğine sahip bir makinadır. Ayrıca bu iş makineleri, sıra dışı manevra ve görüş yeteneği sunacak şekilde geliştirilmektedir. Manevra kabiliyeti, dar şase, direksiyon kilidi, 3 direksiyon modu, görüş kabiliyeti ve saha güvenliği ile düşük bom pivotları ve açılır tavan koruma barlarıyla tamamlanmaktadır. Tüm bunlar, teleskopik yükleyicilerin en dar alanlarda bile kolaylıkla çalışabilme potansiyelini artırmaktadır. Bu iş makineleri manitou kiralama hizmeti sunan kurumsal firmalardan temin edildiğinde işler sorunsuz bir şekilde yerine getirilebiliyor ve işletmeler kiralama hizmetiyle birlikte çok daha karlı oluyor.
4 Ton kaldırma kapasitesine sahip bu makinalarla 18 metreden 30 metreye kadar malzemelerinizi aktarma işlemi yapabilirsinizManitou Teleskopik Bom ve Son teknoloji modern Bir Araçtır. Platform,Vinç Yada Forklift Gerekecek olan tüm işlemlerinizi Monitou ile yapabilirsiniz.Bu aracı Günlük,Aylık,Yıllık olarak uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.
– Kısa ve uzun dönem Monitou Kiralama (günlük ve yıllık)
– İstediğiniz özelliklerde Kiralık Monitou
– İstenildiği zaman Forklift Kiralaması.
– 7/24 saat servis desteği.
Manitou için, satın alınma sırasında yüksek meblağların ödenmesi gereklidir. Bu da işletmelerin sermayelerinin bir kısmını iş makinesi satın almaya yönlendirmesi anlamına gelmektedir. Ayrıca arıza durumu meydana geldiğinde işlerin aksamaması için yedek bir iş makinesinin de bulundurulması zorunludur. Oysa manitou kiralama hizmeti karlı bir iş anlaşmasıdır. Kiralama hizmeti ile ilgili anlaşma sağlandığında firma, iş makinesi arızalandığında hemen yeni bir makine gönderecek ve işler aksamayacaktır. Ayrıca ödenecek miktar belli olduğu için işletmelere ekstra bir maliyet sorunu olmayacaktır. Bu nedenle kiralık manitou hizmeti önerilmektedir.
Manitou, teknik özellikleri ile de ön plandadır. Manitouların birçoğu düşük motor devrinde bile son derece yüksek güç ve fazla tork üreten motorlara sahiptirler. Bu makinelerde motor gücünü kısa bir süre içinde yönlendirebilen bir transmisyon bağlantısı kesme butonu bulunmaktadır ve bu buton çoklu yağ pompalarıyla bir araya geldiğinde son derece hızlı hidrolik döndü süreleri elde edilebilmektedir. Ayrıca uzun bir aks mesafesi de doğru ilerleme sırasında çok daha dengeli bir makinenin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu sayede tüm yükleme, boşaltma ve istifleme işlemleri kısa bir süre içinde tamamlanabilmektedir. Böylesine güçlü bir makine, kiralık manitou hizmeti veren firmalar aracılığıyla temin edilebilmektedir.
Etkinliğe katılan basın mensupları Manitou’nun özellikle telehnadler modeliyle madencilik ve tünelcilik sektörüne sunduğu çözümleri görme ve inceleme firsatı buldu. 140 ülkede hizmet veren Manitou Group satışlarının %78’ini ana ülkesi olan Fransa’nın dışında gerçekleştiriyor. Dünya çapında 3.330 çalışanı, 9 üretim tesisi, 2 yedekparça merkez deposu ve üretilen 400 model var. 2014 yılı cirosu 1,246 milyar EURO. İnşaat, tarım ve endüstriyel olarak üretim bandını ayıran Haulotte Group Manitou ve Gehl markaları altında üretim yapıyor.
Madencilik sektörüne çözüm yönelik modeler, maden speck’erine uygun olarak üretiliyor. Güvenli fren ve direksiyon sistemleri, elektrik sistemlerinde genel güvenlik uygulamaları, yangın engelleme kontrolü, dahakapsamlı kontrol ve uyarı sistemleri, karanlık ve dar ortamlara uygun ergonomic, erişim ve görülebilme özellikleri ve makinenin ve operatörün madencilik şartlarında genel korumasını kapsıyor.
Firma Rehberi ne kayıt olarak ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi