• 0553 880 89 05
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
128 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demircan
  • ADRES: Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2
  • TELEFON: 0 (216) 498 8981
  • SOSYAL MEDYA:

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Çatı merdiveni olarak Türkiye genelinde yerli ve ticari müşteriler için akla gelebilecek her tür çatı merdiveni ve çatı katı merdivenini tedarik etmekte ve yerleştirmekteyiz. Sadece en yüksek kalitede çatı merdiveni kullanmaktayız ve çatı katı merdiveni ve çatı katı merdiveni ürün yelpazemiz, çatı katı ya da çatı katınıza erişim için uygun ve güvenli bir yol sağlar ve çatı katı ya da çatı katı sağladığınız ekstra alanı tam olarak kullanabilmenizi sağlar.

İster alüminyum çatı katı merdivenleri ister teleskopik çatı katı merdivenleri, lüks ahşap çatı katı merdivenleri veya ticari çatı katı merdivenleri. Çatı merdivenleri tüm çatı katı merdiven ihtiyaçlarınız için tek adresli mağazanız. Deneyimli ve yüksek vasıflı çatı merdiveni tesisatçıları ve montajcıları ekibimiz her bir müşteriyi işçilik kalitesi ve son derece rekabetçi çatı katı merdiven fiyatlarımızla memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Çatı merdivenleri kullanırken yerden de 3 metre uzakta olacağınız için güvenlik de önemlidir. Bir çatı katı merdiveni, daha güvenli bir seçenek sunarak içine girmek zorunda kalmadan sizi doğrudan çatı katına götürür. Merdiven de çok sağlamdır ve sallanmadan büyük miktarda ağırlık alabilir. Bir çatı katı merdiveni her zaman bir çatı merdiveni ile sabitlenir, bu da merdivenin hareket etmeyeceği anlamına gelir, bu da bir basamak merdiveni ile üstleneceğiniz bir risktir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi