• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Gölbaşı Kiralık Forklift

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
556 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Kiralık Forklift , ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak, kaldırmak ve istif etmek için kullanılır.
Forkliftlerin elle hareket ettirilebilen küçük modelleri olduğu kadar büyük ve motorlu olan modelleri de vardır. 1 tondan 90 tona kadar kapasiteli olabilirler. Açık alanlarda kullanım için dizel motorlu, Benzin motorlu ve LPG motorlu tipleri ve kapalı alanlarda kullanım için AC ve DC akımla çalışabilen elektrik motorlu akü ile çalışan tipleri vardır.
Tüm detayların titizlikle düşünüldüğü forkliftler yüksek performansı tüm makinalarında standart olarak sunmaktadır. Makinanın güvenlik ve verimliliği ile ilgili tüm detaylar düşünülmüş, gereksiz ayrıntılar bir yana bırakılmıştır. Makine üzerinde kullanılan tüm parçalar Hyundai kalitesi güvencesiyle üretilip, operasyon alanında maksimum süre kullanılması sağlanmaktadır. Yüksek teknolojik donanımlarının yanı sıra, sideshift ataşmanı, geri vites alarmı, ışıklandırma, sinyalizasyon, yük dayama kafesi, sağ ve sol aynalar, 3’lü valf, ayarlanabilir hidrolik direksiyon, tepe lambası gibi özellikler Standart olarak sunulmaktadır.

Forklift Kiralama
Palet bazı yükleme indirme, Saatlik kiralama, Günlük kiralama, Aylık kiralama, Yıllık kiralama, Fuar, kongre, makine montaj demontaj, fabrika taşıma , Forkliftle ilgili aklınıza ne gelirse çözüm ortağınız olmaya hazırız…
Dizel 2.5 ton kaldırma kapasiteli, 4.70 asansör yüksekliği 2011 model – Dizel 3 ton kaldırma kapesiteli 3.30 asansör yüksekliği 2011 model – Dizel 3 ton kaldırma kapesiteli 4.70 asansör yüksekliği 2012 model – Dizel 3 ton kaldırma kapesiteli 4.70 asansör yüksekliği – Dizel 3 ton kaldırma kapesiteli 4.70 asansör yüksekliği – Dizel 3 ton kaldırma kapesiteli 6.00 asansör yüksekliği
Kiralama yapılan makinalar Ruhsat , Plaka , Sigorta Makina Mühendisleri Odasi Onaylı teknik emniyet ” periyodik bakım ve kapasite yeterlilik belgesi “. Makina Operatörleri Forklift Ehliyetli Saglık Tetkikleri yapılmış Bütün Çalişan Personelimzin İş Sağlıgı ve Güvenliği Eğitimi Aldığına dair belge mevcuttur.
İşyeri ve fabrika taşima islemlerinde alaninda eğitimli, deneyimli personelimiz en gelişmiş araçlar ve ekipmanlar eşliğinde gelismis tasimacilik çözümleri sunmaktadir.
Kiralama yöntemi sayesinde, anlaşma yapacağimiz süre boyunca, işletmenizin ihtiyacı olan istifleme ekipmanlarına ayıracagınız bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olacaktir. Böylece yillik planlarınızı çok doğru bir sekilde yapar iken, kendi uzmanlarımızın meydana getirebileceği öngörülemeyen büyük arıza onarım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Dönem içinde oluşacak ilave ekipman taleplerinize, küçük kira ücretleri ile bütçenizi zorlamadan hızlı çözümler üretebilirsiniz.
Kiralık Forklift Ankaranın her yerine forklift hizmeti sağlamaktadır. Ankara ve ilçelerin de ikamet eden, bu mevkii üzerinde herhangi bir taşımacılık yada şantiye işi yapanlara forklift olarak operatörlü kiralık forklift hizmeti vermekteyiz. Uzman operatör kadromuz ve forklift taşıma aracımız ile taşınması gereken makine malzeme ve paletli ürünlerimiz sizlere vereceğimiz forklift hizmetlerimiz ile birlikte güvenli şekilde istiflenmektedir. Forklift kiralama hizmetlerimizde işleriniz ile ilgili olarak hiçbir şekilde bir aksilik yaşanmayacak işleriniz sizlerin istediği şekilde bitirilip tarafınıza sunulacaktır.
Kiralık Forklift Hizmetleri Büyük Yükleyicilerin giremeyeceği veya dönemeyeceği dar alanlarda yükleme işiniz mi var? ihale aldınız ve makine ihtiyacınız mı var? Mini yükleyiciniz arızalandı geçici olarak makine ihtiyacınız mı var? Makine satın almak yerine uzun dönem yükleyici kiralamanın daha hesaplı olacagını düşünüyor ve operatörlü olarak kiralamak mı istiyorsunuz? Bu sorulardan biri yada birkaçına evet cevabı veriyorsanız Forklift kiramala ihtiyacınız olan her yerde bir telefon uzagınızda.
Sermaye ve kredi kullanmadan forklift ihtiyacını karşılayabilir ve işlerinizin durumuna göre forklift sayısını arttırabilirsiniz Sadece aylık kira bedeli ödeyeceğinizden forkliftle ilgili yıllık bütçenizi hassas ve net olarak yapabilirsiniz. Görünmeyen giderlerden ve sürpriz onarım masraflarından kurtulursunuz. Düzenli periyodik bakımlar yapıldığından arıza ve atıl bekleme süresinden kaynaklanan iş kaybını azaltırsınız. Forklift için yedek parça stoku tutmaz, tamir bakım için alet- avadanlığa yatırım yapmazsınız. Bakım-onarım vb. işlerle ilgili ekstra personele ihtiyacınız kalmaz. Kiralama giderlerini muhasebeleştirerek vergi avantajı sağlarsınız. Kendi aslı işinize odaklanabilirsiniz
Firma rehberi mize kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi