• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Güdül Kiralık Hiyap Vinç

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
428 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Firma Rehberi
  • FAX: Firma Rehberi
  • GSM: 0553 880 89 05
  • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Kiralık hiyap vinçlerle ilgili saatlik, günlük ve aylık kiralama hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Konteyner vinci , konteyner taşıma vinci , konteyner vinç fiyatları gibi aramalarda sizlere hiyap mobil vinçler hizmet vermektedir .
Araç üstü vinç deyince akla gelen ilk kelime Hiyap kelimesidir. Aslında Hiab dünyaca ünlü bir İsveç vinç markasıdır. Peki neden kamyon üstü hiyap vinç kelimesi Hiab markası ile bağdaşlaşılyor. Bunun nedeni bilmek isterseniz tarihe geri gitmeniz gerekiyor ve Hiab markası dünyaya ve vinç sektörüne nasıl bir katkıda bulunduğunu görüp anlamanız lazım.
Hiyap vinçlerdeki vinç mekanizması hidrolik olup 6, 8, 10 hatta kimi zaman 12 tekerlekli kamyonlar üstüne takılabilir; mekanizma kamyonların üzerinde sabit olarak çalışır. Genellikle küçük boyutlu mobil bir vinç olması bakımından tüm dünyada oldukça rağbet gören hiyap vinçler, ülkemizde de en çok tercih edilen popüler vinçler arasında yer alır.
Hiyap vinçler tekerlekli araçlar sayesinde her yere hareket edebilen mobil bir vinç modeli olduklarından hem iş gücü hem de zaman açısından büyük tasarruf sağlarlar; kullanımları pratik ve kolaydır. Bununla birlikte genellikle hafif yüklerde ve kısa mesafeler için tercih edilirler, bu yüzden ağır yük gerektiren işler ve eğimli araziler için uygun değildirler.
Hiyap vinçlere sepet takıldığında kullanıcılara farklı avantajlar sağlar. Sepetli hiyap vinç güvenli bir insan taşıyıcı sepet aksesuarı sayesinde iş güvenliği bakımından risk arz eden yerlerde de kolayca ve güvenli bir biçimde kullanılabilen bir vinç modelidir.
Standart bir vinç inşası, hem meşakkatli bir saha hazırlığı hem de detaylı bir kontrol süreci gerektirir. Buna karşın hiyap vinçler, daha basit ve daha kompakt bir kurulum ve denetim süreciyle optimum performans gösterebilirler.
Fonksiyonel, çok yönlü, verimli, esnek, güçlü ve hızlı, olması bakımından hiyap vinçler inşaat sektörünün olmazsa olmaz iş makinelerindendir. Bununla birlikte kolay ve pratik kullanımı sayesinde nakliyat sektöründe de sıklıkla tercih edilir. Vinç sektörünün gelişmesinde de önemli bir rol oynayan hiyap vinçler, geniş şantiye alanlarında ve demontaj işlemlerinde kiralayan ya da sahibi olan kişilere hareket özgürlüğü ve işlevsellik sağlar.
Hiyap vinç nedir en çok sorulan sorudur ve bunun cevabı çok basitir. Hiyap vinç aslında bir kamyon üstü hidrolik vinç tir, ünlü İsveç Hiab markası tarafından icad edilmiştir. Zaman içerisinde tıpkı selpakın selpak markası terimle bağdaşması gibi, Hiyap terimi, Hiab markasiyle bağdaşmıştır
Hiyap & Hi-up Kamyon üstü Vinçlerin teleskopik vinçlerden farkı yatay ve dikey olarak calismasidir.Bunun sonucunda kapalı alanlarda makine indirilmesinde ve yüklenmesinde hiyap olarak montajını daha rahat hale getirir.Kamyonda ve kamyonet olarak öne montajlı vinçlerin yükü üzerine alıp tasima özelliği mevcuttur.Arkaya montajlı (ağır tonajlı) vinçlerin aynı zamanda tambur sistemi takılarak ( halatli makara ) teleskop vinçin görevini görmektedir.
Yükseklikleri tonaj kapasitesine gore değişim göstermektedir.
Yeni nesil güvenlik(moment) sistemlidir, personel bakımından oldukça güvenli çalışma teknolojisine sahiptir. Bazen bir tır dorsesine veya tırın çekici bölümüne de koyulabilir. Hiyap vinçleri traktörler üzerinde görebileceğiniz gibi çoğu zamanda küçük çaplı gemi veya teknelerde de görebilirsiniz. Böyle geniş bir yelpazesi olan bu makinaların imalatının en çok yapıldığı ilimiz ise Konya dır. Konya vinçlerde uzman şehrimiz olmasına karşın, Ankara, İzmir ve İstanbul da da vinç imalatçılarına rastlamanız mümkündür.
Hiyap yada hiab da denen araç üstü vinçli kamyonlarımız ile konteyner taşımacılığı ve ağır nakliyat işlerinizi güvenle yapıyoruz. konusunda uzman personelimiz teknolojinin en son gelişmelerini takip eden vinçlerimiz ile hizmet veriyoruz.
1 tondan 100 tona kadar taşıma kapasitesine sahip Vinçli kamyon, Mobil Vinç, Sepetli vinç, Tutmalı Vinç, vinç kiralama, Çift Kırma Vinç araçları ile sepetli platform hizmetleri, ağır nakliye, Personel Yükselticiler, konteyner taşımacılığı, vinçli nakliyat konularında hizmet vermektedir.
Ekonomik fiyatlandırma, zamanında iş takibi, ağır tonajlı nakliye konularında vinç sektörünün öncülerinden olan Kiralık Hiyap Vinç; koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sürekli yenilenen araç parkuru ile vinç kiralama hizmeti sunmaktadır.
Saatlik Kiralama-Günlük Vinç Kiralama- Aylık Kiralama-Proje Başı Kiralama-Özel Kiralama Seçenekleri
Firma rehberi mize kayıt olarak , sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi