• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Keçiören Tıkanıklık Açma – Keçiören Logar Temizliği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
910 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat
SERVİS SAATLERİ 24 Saat
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Çiçekli Mahallesi Ünver Sokak Keçiören Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Tuvalet, banyo, mutfak gider tesisatlarını ile logar arasında oluşan tıkanmalar dır. Kanal açma makinası ve gider görüntüleme robotu ile kısa bir sürede sorunun çözümü sağlanır.

Gider tıkanıklığı evinizde, iş yerinizde veya dış alan kaynaklı herhangi bir bölgede dahi oluşabilir. Tıkanıklığın tespiti için kırma dökme işlemlerine gerek kalmadan son teknoloji cihazlar kullanılır.

Keçiören Tıkanıklık AçmaKeçiören Logar Temizliği 

Gider tıkanıklığında öncelikle tıkanmaya neden olan bölgenin tespit edilmesi önemlidir. Cihazla tespit sayesinde hem zamandan hemde maliyetten tasarruf sağlanır.

Kullanmış olduğumuz robot görüntüleme cihazları insan elinin ulaşamayacağı bölgelere kadar ilerler ve tıkanıklığı tespit eder. Bölge tespiti yapıldıktan sonra Kanal açma makineleri ile müdahale edilir ve tıkanıklık sorununuz kökten çözülür.

Belli başlı basit tıkanıklıklarda bilinen kimyasallar kullanılabilir ama bu kimyasalları kullanmadan önce lütfen kullanım talimatını iyi okuyun. Aksi takdirde ciddi sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle hassas bünyeye sahip çocuklar bu kimyasallardan daha çok etkilenir.

Keçiören Vidanjör Nedir ? Foseptik kuyularında biriktirilen insanı atıkları çekmek için yada şehirlerde oluşan lağım tıkanıklarını açmak için kullanılan araçlardır.

Keçiören Vidanjör Ekipmanları Nelerdir ? Vidanjörler, emme borusu, emişi sağlayan Santrifuj Pompa ve atıkları kısa süreliğine depolamaya yarayan tanklardan oluşur.

Keçiören Vidanjör Nasıl Çalışır ? Emme borusu yardımıyla sıvı ile temasa geçirilmesi ardından Santrifuj Pompanın emiş gücüyle tanklarını doldururlar.

Keçiören Vidanjör Nerede Kullanılır ? Santrifuj Pompa sayesinde emiş sağlayarak Şehirlerin kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklığı giderir. Kırsal alanlarda ise Santrifuj Pompa yardımıyla foseptik kuyularını boşaltma işleminde kullanılırlar.

Keçiören tıkalı tuvalet açma hizmetleri. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile Ankara genelinde, Keçiören in tüm mahallelerinde tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz vardır. En iyi fiyatlar ile en kaliteli hizmeti verme amacında olan tuvalet tıkanıklığı açma firmamız ile tüm tıkanıklık sorunlarınızı giderebilirsiniz. Modern cihazlarımız ile tuvalet açma işlemi ile alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, klozet tıkanıklığı giderilir.

Keçiören logar temizleme firmamız her gün 24 saat logar temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Atık yağlar zamanla logarın tıkanmasına neden olabilir ve logarın içinden kötü kokular yayılarak etrafı rahatsız edebilir. Sağlığı ciddi şekilde tehdit eden bu olay hemen çözülmesi gereken bir sorundur. Bu kötü kokuları önleyebilmek amacıyla logar temizleme uygulaması gerekli olmaktadır.

Keçiören Tuvalet tıkanıklığı genellikle atılan katı maddelerden kaynaklanır. Çocuk bezi, mendil, yabancı cisim düşürme gibi etkenler suyunda etkisi ile gider borusunun el ile ulaşılamayan bölgelerine kadar ulaşır ve tıkanıklığa sebep verir.

Biriken atık bulunduğu ortamda rahatsız edici pis bir koku yaymaya başlar ve aynı zamanda bakteri yuvası haline gelerek sağlığımızı etkiler. Vaki kaybedilmeden çözülmesi gereken keçiören tuvalet tıkanıklık sorunudur.

Keçiören Tıkanıklık AçmaKeçiören Logar Temizliği

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Furkan özdemir Mart 14, 2020 9:30 am CEVAPLA

    Çok güzel ilgileniyorlar memnun kaldım gerçekten işlerini hakkıyla yapıyorlar

Firma Etiketleri

DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi