• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Merkezefendi Kiralık Kepçe Dozer

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
722 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi ne Reklam Vermek İçin 0553 880 89 05
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: Firma Rehberi
 • FAX: Firma Rehberi
 • GSM: Firma Rehberi
 • WEB SİTESİ: http://www.firmabildir.com
 • E-POSTA: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Firma Rehberi mizde Bu Alanı Size Ayırdık

0553 880 89 05

Denizlinin her yerine denizli kiralık iş makinalarımız ile projelerinizde kiralık kepçe ile Bina Temeli Açma,Denizli Kanal Açma, Alt Yapı Çalışmaları, Peyzaj İşleri, yol tesviye, forklift ataşmanı ile nakliye, temel dolgu ve Çevre Düzenleme deneyimli operatörümüz denizli kiralık kepçe ve ekiplerimiz ile uygun fiyata destek vermekteyiz.Bina yada benzer bir yapının yapılabilmesi için temel adı verilen alt yapının yapılması gerekir. Temelin yapılması için de temel bölgesi için hafriyat çalışmaları yapılmalıdır. Temel için belirlenen bölgede kazı yapılır, kazı sonrasında da çıkarılan taş, toprak ve işe yaramayan diğer moloz maddelerinin çalışmaları engellememesi için bölgeden uzaklaştırılması gerekir. Bina temel hafriyatı bu neden ile yapılır.

Denizli başta olmak üzere Türkiye nin her yerine ihtiyaç duyduğunuz iş makinası, dilerseniz operatörü ile birlikte 7/24 hizmetinizde.2000 yılından bugüne dek kiralık kepçe hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine dayalı bir anlayışla işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. bu güne dek bir çok kurum, kuruluş, kamu ve özel işlerde çalıştık, yaptığımız işi önemsiyoruz ve işinizi işimiz gibi benimsiyoruz. Kiralık kepçe, kiralık mini kepçe, kiralık küçük kepçe, kiralık ufak kepçe, jcb, paletli ekskavatör, ihtiyaçları için bizi araya bilirsiniz.Alanındaki deneyimiyle her türlü Hafriyat işi için tercih edebileceğiniz bir şirkettir. Hizmette kaliteyi ön planda tutan ve yaptığı çalışmaları titizlikle tamamlayan Denizli Kiralık Kepçe ve Hafriyat birçok büyük projede yer alarak kendini kanıtlamıştır.Gelişmekte olan tüm büyük ülkelerde olduğu gibi, ülkemizde de kentsel dönüşüp projeleri yoğun bir şekilde gündeme gelen şehir düzenleme projeleri arasında yer almaktadır. Büyük şehirlerdeki yapılaşmanın daha çevreci ve daha düzenli bir görünüm ile yeniden oluşturulmasını sağlayan bunun yanı sıra depreme dayanıklı binaların yapımı için boş arazi meydana getiren kentsel dönüşüm projeleri, beraberinde bina yıkımı hizmetlerine duyulan ihtiyacın artmasını da sağlamıştır.

Hafriyat İşleri, Bina Yıkım İşleri, Yapı – Bina Güçlendirme İşleri , Kanal Açma İşleri, Yıkım İşeri, Altyapı ve Taahhüt İşleri, Dolgu İşleri, Tesviye İşleri, Çevre Düzenleme İşleri, Peyzaj İşleri, Kazı İşleri, Kırma İşleri, Derin Kazı İşleri, Yüzey Kazı İşleri, Taş Duvar ve İstinad İşleri, Temel Kazıları, Moloz İşleri, Kiralık İş Makineleri, Hafriyat Yükleme İşleri, Asfalt Kesim İşleri, Hafriyat Kaldırma İşleri

Yıkım işinizi vereceğiniz Kişide Öncelikle firma olması firmada daimi olarak yıkımların başında duran mühendisinin olup olmadığı çalıştırılan yıkım elemanlarının şirkette ssk lı çalışıp çalışmadığı firmanın yıkımda kullanacağı iş makinelerinin kamyonlarının şirkete ait olup olmadığını ve gerekli teminatı verip veremeyeceğini öğrenerek yıkımlarınızı vermelisiniz.

Her eline Balyoz kazma küreği alıp piyasada günlük çalışan vasıfsız işi bilmeyen elemanları toplayıp kendi makine parkı olmayan düşük fiyat vererek iş almaya çalışan sahışlara ve tabela firmalarına yıkım işleri verilmemelidir.
Buldozer : Genellikle paletli olan bu araçların ön kısımlarında hidrolik olarak itilen ve kazıcı özelliği olan bir bıçak bulunur. Hafriyat işinde en sık kullanılan araçtır. Buldozerin ön tarafında yer alan bıçak kısmı araç öperatörü tarafından yukarı veya aşağı yönde hareket ettirilebilmektedir. Bu özelliği kazı yapılacak alandaki toprağın kazınarak başka yerlere hareket ettirilmesini sağlamaktadır.

Günlük Kepçe Kiralama – Aylık Kepçe Kiralama – Fabrika Hafriyatı – Temel ve Kanal Hafriyatı – Bina Yıkımı ve Enkaz Kaldırma – Dolgu Tesfiye İşleri – Üst Yapı Hafriyatı – Alt Yapı Hafriyatı – Çevre Düzenleme Hafriyatı – Köy ve Orman Yolları Yapımı – Kum, Çakıl, Mıcır – Stabilize Dolgu Nakliyesi
Ekskavatör : Kazı yapma işlerinde kullanılır. Paletli veya lastik tekerlekleri olabilir. Bu makinalarda kazıcı olarak tanımlanan kepçe şeklinde bir kısım bulunur. Kepçe kısmı hidrolik veya mekanik olarak kontrol edilmektedir.
JCB 3CX KİRALAMAK İÇİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. HER TÜRLÜ KIRIM İŞİ, KAZIM İŞİ, VE TESVİYE İŞİ İTİNA İLE YAPILIR. UZMAN OPERATÖRLERİMİZ SAYESİNDE İŞİNİZİ BEKLEDİĞİNİZDEN DAHA İYİ YAPACAĞIMIZI GÖRECEKSİNİZ.

Çünkü yıkım işinin büyüğü küçüğü olmaz riskli bir iştir yıkım işi ha evinizde bi duvar beton yıkımı yaptıracaksınız yada 10 katlı bi binayı yıktıracaksınız her iki işte insan çalışacağı için iş kazasının olması durumunda yıkımı yapanın olaydan sonra sorumluluğu alması gerekir tabela firmalarına ve ortada iş çıkınca vasıfsız işi bilmeyen işçilerle iş yapmaya çalışan kişilerin bu durumda hiçbir sorumluluk almadan ortan kaybolurlar, tabii ki iş verenin başı ağrıyacaktır.

Firma rehberi ne kayıt olup firma ekleyerek sizde bu alanda ücretli veya ücretsiz reklam yayımlayabilirsiniz .

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • firtuklo imutrzas Nisan 6, 2019 4:37 am CEVAPLA

  I like what you guys tend to be up too. This kind of clever work and reporting! Keep up the amazing works guys I’ve included you guys to blogroll.

DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi