• 0553 880 89 05

Firma Rehberi Ankara Kanopi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,541 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Firma Rehberi
 • ADRES: Belirtilmemiş
 • TELEFON: 05353396093
 • FAX: 05353396093
 • GSM: 05353396093
 • WEB SİTESİ: http://www.ankarakanopi.com
 • E-POSTA: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ankara Kanopi

Ankara da kurulmuş olup Demir döküm, demir doğrama, ferforje, bina giriş kapıları, balkon korkulukları ve bahçe korkulukları konularında hizmet vermeye başlamıştır. Bu zaman içerisinde bir çok alanında faaliyet gösteren müşterileri talepleri doğrultusunda şu anda çalışmalarını sürdürmektedir.

Kanopi imalatı dolu sistem özel çelik konstrüksiyonların kolonlar üzerinde birleşmesi ile yapılmaktadır. Kanopi imalatı özel çelik işçiliğine girdiği için ancak konu hakkında deneyimli çelik ustaları ve mühendisler tarafından yapılabilir. Kanopi imalatında ince işçilik çok fazladır çünkü çelik konstrüksiyon üzeri özel imal edilmiş kaplamalara göre tamı tanıma imal edilmelidir. Ankara da kurulmuş olup Demir döküm, demir doğrama, ferforje, bina giriş kapıları, balkon korkulukları ve bahçe korkulukları konularında hizmet vermeye başlamıştır. Bu zaman içerisinde bir çok alanında faaliyet gösteren müşterileri talepleri doğrultusunda şu anda çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerin fikirlerini ve görüşlerini göz önünde bulundurarak hizmet vermekten onur duymaktayız. Her çeşit demir doğrama ve ferforje ihtiyaçlarınıza en kısa sürede, estetik ve güvenli çözümler sunmaya devam ediyoruz.
Yapmış olduğumuz imalatlarımız kalite standartlarında üretilmekte ve siz sevgili müşterilerimize sunulmaktadır . İş Güvenliği Eğitimi Almış Kadro Ankara Kanopi olarak ürünlerimizde kaliteyi baz alarak üretim yapmaktayız.
Kanopi fıyatı nı etkileyen bir diğer faktor ise kullanılacak benzin pompası sayısıdır. Kanopi projelendirmesi benzin pompalarının yerleşimine göre oluşturulmaktadır. Pompa yerleşimine göre kanopi büyüklüğü hesaplanabilir ve buna göre fiyat çıkarılır.

Kanopi imalat fiyatlarını etkileyen diğer etken ise özel kaplama malzemeleridir. Bu dış cephe kaplamaları genellikle benzin istasyonu ofis ve market kısımlarına da uygulanmaktadır. Bütün proje için fiyat kanopi imalatı ve dış cephe kaplaması ile birlikte hesaplanmaktadır.

Demir Doğrama
Ferforje
Posta kutusu
Apartman Kapıları
Otopark Demirleri
Kamera Direkleri
Pencere Korkulukları
Bahçe Korkulukları
Merdiven Korkulukları
Ankara Çelik Çatı
Teras Kapatma
Sundurma
Bahçe Kapıları
Asma Kat İmalatı
Çelik Merdiven İmalatı

Kanopi; benzin istasyonlarında, endüstri yapılarında, havaalanı ve otogar gibi alanlarda kullanılan, yağmurdan, kardan, güneşten korumak amaçlı yapılan saçaklara denir.

Kanopi nedir, özellikleri nelerdir?

Kanopi; Türkçeye canopy kelimesinden geçmiştir. Gölge ve örtü anlamına geldiği gibi, markiz olarak da adlandırılır. Amerika’da sıklıkla kullanılan taksilerin üzerinde yer alan, ışıklı reklam platformuna da kanopi denilmektedir.

Benzin istasyonlarında, endüstri yapılarında kullanılır. Güneşten, kardan, yağmurdan korunmak amacıyla kullanılır. Işık geçirme özelliği de olan bazı kanopilerde ayrıca çelik konstrüksiyondan, ahşaptan da yapılabilir.

Led Kanopi, başta benzin istasyonları olmak üzere, yüksek tavanlı yapı elemanlarında kullanılır. Kanopilerin içine yerleştirilen ışık türüdür. Cam kanopi ise camdan yapılan, ışık geçiren kanopi türüdür. Bazı hesaplamalar yapılara, bu kanopi türü için temizlik faydası sağlanabilir. AVM, plaza ve villa gibi prestijli yapılarda kullanılır.

Kanopi aynı zamanda savaş uçaklarında da kullanılır. Camdan, saydam bir kapak şeklinde olup, pilotun bulunduğu bölgeyi kapsamaktadır. Görüş açısı için önemlidir. 2.Dünya Savaşı sonrasında kullanılmaya başlanmıştır. Pilotun üzerinde kubbe şeklindedir.

Benzinlik Yıkama Tonozu

Ankara Yıkama Tonozu

Benzinlik Kanopisi M2 Fiyatları

Anahtar Teslim Benzinlik Kanopisi

Benzinlik Kanopisi Yaptırmak İstiyorum

Akaryakıt İstasyonu Kanopi Ve Tonoz

Benzinlik Kanopi Projesi

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Apartman girişi Ekim 30, 2018 2:38 am CEVAPLA

  apartman girişinin üzerini plastik malzemeyle kapatmak istiyoruz 4×6 kanopi fiyatı nedir

 • benzinlik kanopi Kasım 29, 2018 12:01 am CEVAPLA

  benzinlik kanopi m2 fiyatları nedir

DMCA.com Protection Status

Firma Rehberi